Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

c.lídri

3 posters

Goto down

c.lídri Empty c.lídri

Odoslať pre Janicko St august 10, 2011 10:03 pm

uz nedavno som chcel pretlacit ten system class leadrov z dovodu, ze raidy vlastne vedie len lokos. chlape, vedies to uzasne, dokazes tych ludi usmernit a tak. lenze si myslim, ze by nebola na skodu mensia pomoc. ked som to navrhoval naposledy, tak sme sa zasekli na bode "odmenit a motivovat" class leadrov aby to vobec robili. rozmyslal som nad tym a napadlo ma jedno zaujimave riesenie.

takze, hlavny problem u nas v gilde je, ze sa ide DKP system. osobne tento system rad nemam. nabada ludi k sebeckosti a solovaniu, co sa mi nezda moc "gildovne" ale budiz. system class leadrov ma hlavny zmysel ak sa ide master looter ktory na fleku rozdeluje loot.
dobre teda, povedali sme si nedostatky, tak prejdime k tomu napadu. class leadrov by sme mohli nechat zvolit demokraticky, urcili by sa z vedenia. to je fuk. hlavne aby tam bola ochota. class leader by zodpovedal za svoje classy. pripravenost, ovladanie taktik, afk svojich ludi a vsetko podobne. tak by odpadla vecsia cast roboty lokosovi a vytvorilo by sa viac "autorit" ktore by ludia respektovali.
po konci raidu by sa ohodnotili classy pridanim DKP. dajme tomu :

paladini - bezproblemove blessy, ziadne vazne takticke faily pocas bossov, ziadne neohlasene AFK , ..., ... celkovo vyborne +5 DKP palachom

priesti - chybali reagenty, janicko neohlasene AFK 8 minut, wipe raidu - janicko nedostatocna znalost taktik celkovo nedostatocne -5 DKP priestom (koli janickovi - je na CL aby sa s nim porozpraval, mas problem? si zamilovany? mas nedostatok sexu? je mi luto ale dalsi raid ta neberem aby si sa dal dokopy)

toto by sa teoreticky ujat mohlo mam taky dojem. lokosovi by podla mna pomohlo, keby sa nemusel starat o tie najzakladnejsie veci a viedol by len a len raid.
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

c.lídri Empty Re: c.lídri

Odoslať pre Loko Št august 11, 2011 1:22 am

dik za uznanie no vcera to bola vynimka ze bolo to fakt dobre zlozene. Yo viem ze som dojebal ten loot s DBW ale couz aj majster tesar si raz ujebe ruku a zajebe si koselu. Ale class leadri... vcera som sa o tomto rozpraval so staldom. Yo je to dobry napad lenze si vezmi ze to je 11 ludi aj s RLkom co musi byt na kazdom raide co FAKT nemame... + nemame skilled roguny, nemame skilled DK, maga, locka a kopce kopce inych classov. Preto napad CL je neuskutocitelny. Moj navrh je zaviest leadrov na Melee classy, ranged classy, heal, tank. stym ze hunt by bol asi samostatna kategoria ale o tych sa nebojte ze by nieco dojebali. Tak vyjadrite svoj nazor a yo fakt by mi to pomohlo keby ste mi povedali kto si ten loot zasluzi najviac pretoze vcera som si to neuvedomil ze crossv je PVP... Inak nakoniec ani moc nelutujem ze som to nedal buanovy lebo failoval taktiky na rotovy. Co je dalsia vec... ked uz ste na tom VT a ste RL tak vzdy ked vidite ze niekto nieco poserie... nech je to ktolovek, tak nenadavajte vacsine ale povedze to ze HEJ TY! TY SI TO POSRAL. Ten clovek sa potom hambi pred vacsinou, teda aspon ja ked nieco s lfg pokaslem a nadavaju mi a viem ze som to pokaslal tak sa citim blbo.
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

c.lídri Empty Re: c.lídri

Odoslať pre Janicko Št august 11, 2011 4:14 am

suhlasim s kazdym argumentom proti. lenze tak by nejak ten moj plan "motivovat" ludi s tymi dkp nejak nevychadzal. viem ze nemame kvalitnych ludi zo vsetkych class. len proste ak chces dobru gildu, tak takych ludi mat musis.

vezmi si napriklad. zavedu sa CLka vsetkym schopnym classam. co dalej? vyhlasime konkurz. najprv v gilde. povieme: hej roguny, mate zaujem byt CL ? ok, ale musite na sebe zamakat. ak to nepomoze, tak vyhlasime konkurz na CL rovno v LFG. ak sa bude hrac hlasit priamo na post CL, tak ten bude mat fakt tazky pohovor, ale proste nevidim riesenie tym ze sa spravi nejaka alternativna moznost. ak chces mat dobru gildu, musis mat kvalitnych ludi pre kazdu classu
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

c.lídri Empty Re: c.lídri

Odoslať pre Loko Št august 11, 2011 5:23 am

indeed... ale treba zacat v malom kedze mame prostriedky ako mame... pozri vcera bol prvy dobry raid asi po 2 mesiacoch xD
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

c.lídri Empty Re: c.lídri

Odoslať pre Podmes Št august 11, 2011 11:27 pm

další problém, co budeme dělat s neaktivními znovu zvolenými CLky a jak budeme dosazovat lidi místo nich, už vidím jak se všichni sráčové budou hlásit z lfg na konkurz do aw na cl, podle mě by spíš bylo lepší prozatím zavést pouze Raidleadery + asistenty, který budou koordinovat tu masu lidí, aby z toho nebyl uplnej chaos,
cya later
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

c.lídri Empty Re: c.lídri

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.