Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navrh na doplnenie pravidiel

5 posters

Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Staldo Pi júl 29, 2011 8:56 pm

Invite na raid zacina pol hodinu pred zaciatkom raidu(cize ked je raid vypisany na 7 tak invite zacina o pol 7) V case zaciatku raidu sa len doplni stav z lfg ak neni raid kompletny alebo sa zacne pullovat.

Invitovat moze zacat hocikto ale pred zaciatkom musi tento clovek odovzdat RL niekomu z Raidleadrov urcenych vedenim guildy.

Slovo Raidleadra vzdy plati.

Raidleader udrziava poriadok v raide a na Ventrile! Treba respektovat jeho upozornenia.



Ak ma este nieco napadne tak doplnim.

Tu su pravidla z mojej starej guildy. Aspon si ich precitajte je tam toho hodne co by sme mohli prevziat

https://docs.google.com/View?docid=dfnz9j5w_19zv644c2
https://docs.google.com/View?docid=dfnz9j5w_0g5gbqxdk

Napiste aj vy vase napady co by sme mohli pridat
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Landsknecht Ne júl 31, 2011 10:33 pm

to tam používate asi blizz kalendár predpokladám ... s tým grup kalendárom je taký zádrheľ, že pokiaľ sa nelogne tvorca eventu tak neprebieha synchronizácia zapísaných hráčov na event (môžu byť všetci zaradení ako čakajúci, alebo hráč je potvrdený vo svojom kalendári a u tvorcu eventu je čakajúci alebo opačne No )
čo sa týka náhradníkov do raidu, no tam si ľudia musia uvedomiť že raiduje sa pre gildu a nie pre seba a svoj equip ... lebo momentálne sa stretávame s tým že keď má niekto dôjsť na tretieho bosa, sa mu už nechce "lebo nebude už ma weekly quest, dostane málo frostov, atď" ale inak je to moc užitočný nápad také niečo

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Loko Ne júl 31, 2011 10:46 pm

Group calendar by som ABSOLUTNE vynechal z pravidiel... je to nepouzitelny addon. Mame snim problemi uz odkedy ho mame v AW. Navrhujem nastolit stali raid time. Napise sa to na forum kedy sa bude co chodit alebo staci len cas a ludia podla toho budu vediet. 10-many by ste si mohli osefovat aj sami. Staci aby si ludia zohnali kontakt aj inak ako cez wow a staci prezvonit, napisat na FB, skype... ze ci ten clovek prijde a ci nie
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Staldo Po august 01, 2011 1:44 am

no ved ako dni a casy su v podstate stale...v stredu icc25 stvrtok icc10 a nedela toc25...vsetko vecsinou o 6 abo 7...my sme sa prihlasovavali na raidy cez web...a mohol si aj cez web dopisat daky koment abo co...cize aj ked si v praci a zistis ze vecer nedojdes tak to napises cez prehliadac a nemusis sa logovat do hry....No a samozrejme kazdy mal telefonicky kontakt na raidleadra...cize ked tomu clovekovi padol net, prisla burka abo co tak zavolal raidleadrovi ze co sa stalo.
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Admin Po august 01, 2011 2:06 am

no group calendar je fakt na fíku, to moze sluzit len tak informativne ze kedy je raid a pod. ale nič viac.. a to treba potom aj ludom vysvetlit tak, aby si nemysleli ze ked sa cez to prihlasi tak ide naisto abo čo. Ja by som navrhoval vypisovat 25man raidy do GmotD aspon 2 dni vopred, tam by si to mal každý všimnúť
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Podmes Po august 01, 2011 6:20 am

no ikdyž sem byl zastáncem GC, tak souhlasím s tim že nám to akorát stěžuje, stanoví se pevný raidovací časy a jebat GC.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Navrh na doplnenie pravidiel Empty Re: Navrh na doplnenie pravidiel

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.