Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

raidy

+4
Fossil
Luckyseven
Staldo
Loko
8 posters

Goto down

raidy Empty raidy

Odoslať pre Loko So september 29, 2012 8:33 pm

Tak prislo to co som ocakaval.
Ako prisla skola tak som stratil cas na raidy (v nedelu vecer cestujem a v utorok mam skolu do 20:00) a potom som aj stratil absolutne chut uz hrat Razz.
Tak isto prislo docela vela prace momentalne a prachy su mi trocha prednejsie ako anthoria s 200 online v stredu o 19:00.
Dal bych neakeho scuka este v hre na rozlucenie sa asi alebo sa to snazte neako rozbehnut ale ja uz fakt momentalne "pauzujem"
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Staldo So september 29, 2012 9:20 pm

Keď niesi ty tak nieje leader. Nemá proste kto. Ja mám školu po-št. Čiže raidovať môžem jedine na intráku. To sa leadrovať nedá a ani nechcem. Čiže to je asi konec.
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Luckyseven Ne september 30, 2012 3:02 am

Sad
Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Fossil Ne september 30, 2012 6:42 am

Tak sumar nam povedz potom... ci si mame zhanat new G / prestat hrat / vyjebat sa nato (ako vacsina z G momentalne) alebo co... Zatial by sa G dala zachranit aj ked tazko a z nechutou ale dala

Takze si rozmysli co povies Wink
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Podmes Ne september 30, 2012 6:52 am

no ani já nemám čas na hraní, školu mam od pondělí do čtvrtka skoro pořád do 7mi ikdyž na přednášky asi všechny zase chodit nebudu jak se znám, ale hlavně nemám ani chuť do hraní na anthorii, protože je dost ve sračkách, popularita klesá každým dnem, příchod cata to nijak nezmění.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre frodopitlik Ne september 30, 2012 10:21 am

je to bieda ani ja momentalne nemam cas iked v stredu by som aj mohol ale nedela je problemovejsia
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Loko Ne september 30, 2012 11:01 am

dnes som logol a ked som videl kolko hracov je online tak som sa zasmial... myslim ze AA je totalne vpici xD
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Janicko Ne september 30, 2012 6:40 pm

presne tak, aj keby sme to chceli zachranit, tak neni jak

dobrat ludi? z coho?
je tam dokopy 300 online. len SFU ma 100 clenov (kvalitnejsich) 100 ma nejaka kvalitnejsia ali gilda, 50 ludi ostava alikom a 50 horde. to sa bohuzial neda vyberat si.
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Luckyseven Ne september 30, 2012 11:58 pm

Kvalitní lidi už nedobereš, a lowky Ti po čase přestanou hrát, viz. to co jsme dobrali za poslední měsíc.

Teďka teda otázka jestli teda aw přestalo oficiálně raidovat, tak je zbytečný, aby tady těch cca 15 lidi co chtěj chodit raidy, abychom je drželi v guildě.
Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Janicko Po október 01, 2012 1:46 am

ok takze ake mame moznosti.

anthoria onedlho pojde na cataclysm. to je uz potvrdene. v jakom stave bude ten cataclysm vobec netusim. asi ne v moc dobrom ale teraz nemierim tam.

ide mi o to, ze urcite ostalo v gilde par ludi ako hovori lucky, ktory maju zaujem raidovat. ci uz teraz na tom wotlku, alebo neskor na tom cata. lenze bez funkcnej gildy je to fakt problem.

ak by sme chceli postavit AW na nohy, tak by to chcelo
1) noveho raid leadra.
2) doplnit ludi do 25 men raidu
3) znova progress! kedze sa uz spomenulo, ze kvalitnych ludi neni sanca pretiahnut, doplnilo by sa to lowkami bez progressu.

alebo nechat ludi odist, co by znamenalo konec AW - co sa raidovania tyka (ale to je v podstate uz teraz).

dokazali sme sa vyhrabat uz par krat z velkych sraciek, zaradili sme sa medzi top gildy po tom co sme boli nic. mali sme velmi schopnych ludi, ktory raidovat vedeli. ale vtedy nebolo online 100 ludi. vtedy sa dalo nejak to zachranovat. teraz je situacia kapanek horsia.

co navrhujete vy?
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre frodopitlik Po október 01, 2012 2:31 am

prestahovat sa niekam inam vybavit prenesenia acc nasej guildy na server kde je viac hracov tam doplnit guildu a pokracovat v tom kde sme teraz samozrejme napada mi jedine Armitage alebo Twinstar keby ze poriesime prevody bolo by to oka ..... ak nie nechat teraz toto tak ked leftnu ludia tak by som im potom dal moznost vratit sa s5 pri znovupostaveni na nohy AW
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Luckyseven Po október 01, 2012 2:43 am

Twinstar Toc sezona, armitage: dnes otevreny wotlk + to co je dneska na anthorii se planuje za rok a pul.
Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Landsknecht Po október 01, 2012 3:20 am

Toc sezóna lol!
inak som presne vedel že takéto niečo príde (len nemám tentokrát pripravený krízový plán Neutral )

janicko podal moc dobré návrhy, akurát si myslím že nájsť nového RL bude najťažšie - je to nevďačná "funkcia" (dlho som ju tiež zastával) + ľudia sú naučený na lokosov štýl vedenia (ta neviem či je to dobre alebo nie Very Happy ), ideálne by bol niekto čo leadruje 10 many

čo sa týka ľudí, podľa mňa by aj boli, ale keď vedia že nebude RL tak sa nelognú, a tí čo sa lognú potom vidia málo online a na ďalší raid sa nelognú zase oni a tak dookola Crying or Very sad ...chce to pohovoriť si s členmi a s každým osobne dohodnúť či príde/nepríde na main raid a v ten čas odraidovať bez ohľadu kto bude RL

ohľadom naberania nových hráčov - pokiaľ nechodíme veľké raidy, neviem či niekoho udržíme v gilde z nováčikov, maximálne sa naequipujú v 10manoch a pôjdu do gildy, kde 25man chodievajú ... a to že už nechodíme veľké raidy sa čoskoro rozšíri na serveri, takže ani nemôžeme očakávať žeby sa prihlásili nejakí extrakvalitní hráči k nám... základom je podľa mňa zlepšiť internú dochádzku členov na raidy a potom sa môžme niekam pohnúť

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

raidy Empty Re: raidy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.