Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Randouch / Warrior / Protection / přijatý

+7
Fossil
Staldo
Podmes
Gambac
frodopitlik
Evolin
Randouch
11 posters

Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Randouch Po júl 16, 2012 8:19 am

Nick/class/spec

Randouch / warrior / prot

Kolik ti je let a odkud jsi?
Mám 19, Slovák, blízko Žiliny Smile

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?

iba ja, nikto iný

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.

Low level mage, nick Randyia

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.

Hrávam väčšinou celý víkend, a cez týždeň Pondelok / štvrtok od 19:00 do 1:00 am max, a ostatne dni normálka 16:30 - 24:00

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?

Asi jedine práca, kde sa mi semtam zmení 12-hodinovka, väčšinou je to Pondelok, a potom štvrtok, ale štvrtok sa niekedy zmení buď na stredu alebo piatok, to by som však vedel ohlásiť najskôr v utorok.

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

Armory mi nechcelo akosi načítať, tak len stručne, zhruba 5750 GS, mix eq ICC / TOC, + legy a boty z ICC craftu, a zbytok je z ICC 5-manov (wep + trinket)

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)?
5 / 10 / 56 /PROT/ na raidy väčšinou OT
>>>PROT TALENTY<<

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build OFFSPEC - pokud maš (jaky)?

18 / 53 / 0 /FURY/ zameranie na 1 tgt (ale len 5300gs)

>>>FURY TALENTY<<

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

Bol som v guilde "Survivor" opustil som ju v podstate na začiatku leta, lebo sa rozpadla pre nedostatok ľudí a problémy s organizáciou raidov

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?

Nemám s tým žiaden problém

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?

Tak najviac je to asi preto, že už od TBC anthorie som v nej začínal, po dlhej pauze som sa znova vrátil ako DK Liko, a potom pre školu zase prestal byť aktívny, teraz však už mám po škole, mám trvalé zamestnanie, a nemám problém s účasťou na raide.

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?

Neviem koľko ľudí ma pozná, ale ak niekto, tak zrejme Landsknecht aka Lilia.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?

Ospravedlňujem sa, ale nemôžem odpovedať, tento pojem mi akosi nie je moc známy, asi preto že som dosť často menil servery a datadisky. Po menšom objasnení kľudne doplním túto informáciu Smile

PROGRESS:

ToC25man: FC
ToGC10man: FC
ToGC25man: este nic
ICC10man: all okrem LK
ICC25man: all okrem LK
...

Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?

Zatiaľ moc problémy nemám, maximálne niekedy s FPS keď sa mi prehreje NB, ale to nemám problém napraviť Wink

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?

asi len telefón

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.

Neviem moc čo by som tu mal napísať, asi len toľko, že ma baví jedine PVE, okrem wow moc aktivít nemám, a stále neviem úplne všetko, tak by som sa rád priučil.

Ďakujem za pozornosť.

Randouch

Počet príspevkov : 5
Join date : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Evolin Po júl 16, 2012 8:43 am

Líbí se mi přihláška a i celkem dobrý progress (až na togc 25), tanci občas na našich raidech pochybí takže já bych i byla pro, sice warrů se mi zdá že máme dost, ale já jsem ZA
Evolin
Evolin

Počet príspevkov : 65
Join date : 08.01.2011
Age : 34
Bydlisko : Ostrava

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre frodopitlik Po júl 16, 2012 8:44 am

Suhlas s Evolin .... ZA
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Gambac Po júl 16, 2012 8:49 am

- talentech mas nesmysly. Focused rage + Safeguard + Puncture naproste usseles, za to nemas body v Gag Order a v One hand spec.

- ench na weapone (boss ti disarm neda a hitu mas z eq. 295, čize dalsi ti netreba).

- na back armor misto def

- skoda toho togc25 -_-

Za mne neutral, nic zázračného, ale má aspon enchantly eq a gemy Smile


Gambac

Počet príspevkov : 21
Join date : 01.06.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Randouch Po júl 16, 2012 8:57 am

Gambac napísal:- talentech mas nesmysly. Focused rage + Safeguard + Puncture naproste usseles, za to nemas body v Gag Order a v One hand spec.

- ench na weapone (boss ti disarm neda a hitu mas z eq. 295, čize dalsi ti netreba).

- na back armor misto def

- skoda toho togc25 -_-

Za mne neutral, nic zázračného, ale má aspon enchantly eq a gemy Smile



* Talenty uz mi teraz poradil Bandicoot, teda som si ich premenil,
* enchant sa snazim zohnat Blade ward, ale jaksi ho tu nikto nema, a ak ma, tak sa nepodelí Very Happy, taktiez to povazujem za celkom low zbran, a aj ked blade ward v AH raz bol, 2k g na taku slabu zbran sa mi zda privela (mozno som držgroš, ja nvm Wink
* enchant na backu poriešim ihneď Smile
* s TOGC som mal skrátka smolu, aj keď Survivors TOGC 25 chodili viacmenej pol napol s ďalšou guild, moj eq nato nebol dostačujúci..


Randouch

Počet príspevkov : 5
Join date : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Podmes Po júl 16, 2012 9:02 am

s gag order a one hand spec souhlasím s gambem, foc. rage a puncture mi zas tak zbytečný nepřijdou, jelikož devastate na tankovi spamuješ dost často
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Randouch Po júl 16, 2012 9:22 am

Tak toto sú moje aktualne talenty, aj s glyphmi, trochu som to poriesil s kompetentným, Podmesom Very Happy Nové talenty, Klik Smile

Randouch

Počet príspevkov : 5
Join date : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Staldo Po júl 16, 2012 9:31 am

Tvoja prihláška a prístup na mňa spravil veľmi dobrý dojem. Pre mňa je podstatnejšia tá osobná stránka a prídeš mi byť rozumný. To mi stačí. Som ZA
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Podmes Po júl 16, 2012 9:33 am

Randouch napísal:Tak toto sú moje aktualne talenty, aj s glyphmi, trochu som to poriesil s kompetentným, Podmesom Very Happy Nové talenty, Klik Smile

on to Gambac stejně zkritizuje Smile
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Fossil Po júl 16, 2012 9:41 am

Si prot warr a treba nam malo mame Wink prihlaska poho len to treba na test raide otestovat neviem aky mas gear to sa mi pozerat nechce Razz So asi Podmesik rozhodne zamna ZA
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Bitang Po júl 16, 2012 10:29 am

ZA doladit trosku tankovanie a eq... Wink inak pohoda
Bitang
Bitang
Mod

Počet príspevkov : 125
Join date : 05.01.2012
Age : 31
Bydlisko : KE

http://cislo tel. +421949292755 alebo 0915265446

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Loko Po júl 16, 2012 1:17 pm

ZA na test raid... vezmem ta neake tocko25/togc10 v stredu cca 13-14:00 tu mozes byt? len testnut ako drzis aggro, ako prezijes zopar malickosti.
Ak tu mozes byt tak sa mi ohlas v hre na lokos/loko/taurahen
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Randouch Po júl 16, 2012 6:05 pm

13-14:00 som ešte v práci, a v stredu končím tento týždeň až o 16:00, takže najskôr o tej štvrtej, ak mi do toho samozrejme niečo nevbehne (nepravdepodobné) Wink

Randouch

Počet príspevkov : 5
Join date : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre steve Po júl 16, 2012 7:12 pm

libi se mi jak si se zachoval kdyz te gambac vymrdal za to jaky mas talenty a predelal si je bez hadani vymlouvani a nadavani z cehoz se da usoudit ze se s tebou da pracovat takze by z tebe nekdy v budoucnou mohlo neco byt
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre killernio Po júl 16, 2012 10:52 pm

blade wardu moc lidi nema ale i tak se nekdo najde,normalne to delam bud za surky+200g craft.pokud by si mel zajem tak me muzes napsat az budu ingame(killernio,Killerkalól)
killernio
killernio

Počet príspevkov : 10
Join date : 10.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre steve Ut júl 17, 2012 12:06 am

nj nemá protoze ten sk..... uldar byl otervreny chvili a nikdo nema ani snaho ho znovu open pritom by to bylo pekny odreagovani a trochu zmena od chozeni 2dementnich dungu dokola
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Podmes Ut júl 17, 2012 5:48 am

no já jsem taky pro , po včerejším pokecu určitě v pohodě člověk, což je vidět i z přihlášky, taky naprosto souhlasím se Staldíkem. Eq, talenty atd už sme spolu rozebírali.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre frodopitlik Ut júl 17, 2012 5:49 am

tak si ho uzavri pyčo ! Very Happy
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Randouch Ut júl 17, 2012 7:18 am

xD

Randouch

Počet príspevkov : 5
Join date : 16.07.2012

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Podmes Ut júl 17, 2012 7:30 am

lock
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Randouch / Warrior / Protection / přijatý Empty Re: Randouch / Warrior / Protection / přijatý

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.