Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spojenie so SS

4 posters

Goto down

Spojenie so SS Empty Spojenie so SS

Odoslať pre Loko St marec 21, 2012 7:46 pm

Tak rozpadla sa jedna z dobrych guild anthorie... Uz teraz sme nabrali asi 4 ludi odnich. Raidy su coraz plnsie a plnsie preto budeme musiet asi triedit.
Vcera ste sami mohli vidiet ze ajked nam vypomohli 4ria ludia zo SS tak ajtak by tych 9/11 padlo aj bez nich. Ich dmg tam neako extra nezavazil kedze top bol fossil rexo ja a frodo.
So sindy by to uz bolo horsie. No ked sme isli LK tak 1. faza a medzifaza padla krajsie ako na 10 mane co sme doteraz boli.... preto si myslim ze LK MOZME dat len treba vytriedit raidy od trotlov co nam to spomaluju. Nicky trebarz ako wanted, buan.... wanted mozno tu taktiku vie ale jeho neustale IDEM OFF o 22:00 ajked sme ho vopred varovali ze toto nemoze urobit alebo Buan s jeho stylom vedomosti... Takto to dalej nepojde tak treba seriozne pouvazovat koho brat a koho nie. Myslim ze v pripade rexera by som sa rozhodol ze skor nech chodi za maga a sekundarne za palata, za maga je to dost boost do raidu ktory potrebujeme ajked momentalne posledny v dps toci 8.9k (okrem flpa ktoremu davam poslednu sancu). Myslim ze inak mozme closnut stav prijmania, dobrat SSkarov ktory chcu ist kunam (mozme byt radi za luckyho ze sa rozhodol ist kunam- 22k dps LK? Razz)
Prosim neake nazory ako by ste si to vy dalej predstavovali lebo toto je jedinecna sanca ako spravit z AW po niekolkatich rokoch znova TOP
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Spojenie so SS Empty Re: Spojenie so SS

Odoslať pre steve St marec 21, 2012 10:21 pm

jo myslim ze to je dobry napad dobrat SSaky a k tomu flpovi sem rikal nebrat no a vidim ze sem mel pravdu
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Spojenie so SS Empty Re: Spojenie so SS

Odoslať pre Janicko Št marec 22, 2012 9:07 am

som za, ja som mal taku myslienku uz davno. akurat vtedy to zahrnalo len nejaku "vypomoc" od SS kedze este ako gilda fungovali.

terajsia situacia nam dovoluje pretiahnut k sebe kvalitnych ludi. ak zavahame, tak budeme lutovat, naberu si ich sfu, cw alebo nejaki ini dementi.
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Spojenie so SS Empty Re: Spojenie so SS

Odoslať pre Fossil Št marec 22, 2012 4:55 pm

Urcite by bola chujovina toto premeskat. Su to ludia so skillom takze nieje co riesit. A nemozes povedat ze nic nezavazilo na tom raide. Napad kreslit si to a tiez v podstate ta taktika bola celkom zorozumitelne vysvetlena aj na LK aj ked len cast. Takze aj dost pomohli Razz

A treba cistku.... stale si ju slubujeme no nemame dost ludi nie to este kickovat. TZN ZA ZA ZA ZA ZA... A chcem uz aj konkurenciu v DPS Very Happy (ff)
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Spojenie so SS Empty Re: Spojenie so SS

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.