Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

+6
Admin
frodopitlik
Loko
resanka
cudzopasnik
Evolin
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Št február 02, 2012 6:39 am

Můj charakter se jmenuje Uroboros (Tauren - DK). Je mi 17 let, pocházím z okolí Ostravy ( přesněji z Hlučína). Za svůj char hraju pouze sám. Mám na Anthorii pár altů.. nejlepší z nich je asi Petunia ( lvl80 Dpriest - http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Petunia ). Hrát můžu prakticky pořád, ale jsem omezen do max. 22:30. Hraju závodně florball, ale ten na mojí aktivitu nemá vliv, neboť zápasy hrajeme většinou v sobotu v brzkých odpoledních hodinách. Nyní mám celkem už slušný gear : http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Uroboros - Můj main spec je frost dps 2x one-hand. Proč? Very Happy Protože lepší dps spec u DK teď na anthorii není k dispozici.. Můj off spec je TANK -- zatím jen 5,3kgs --> taky frost. Původně jsem byl v guildě new beginning ta se rozpadla, tak jsem přešel do Heroes of Darkness, ale tam si udělám max ID na první 3 bosse v ICC a to není pro mě. Teamspeak 3 u mě není problém. Sluchátka s mikrofonem mám. Chci se přidat do této guildy a očekávám nekompromisní progress, protože jsem na něj zvyklí z minulého serveru. Očekávám v guildě rozumné lidi, ne debílky co řvou na TSKU a failujou raidy. (omlouvám se, nechal jsem se trochu unést Very Happy ) V guildě AW je myslím pár lidí co mě zná z mého minulého serveru. Myslím, že Eoghor je u Vás.. Jak už jsem psal, zkušenosti s progressem ICC 10/ ICC10HC mám.. taktiky, všechno. Problémy s HW? ( Intel core I5 650 3,2GHz . 4GB DDR3 RAM . ATI radeon HD6770 GDDR5) Very Happy . Kontakt na sebe mohu uvést bez problémů. Doufám, že zvážíte mojí přihlášku. Díky předem .

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Evolin Št február 02, 2012 6:55 am

Líbí se mi tvoje přihláška, dobře napsaná. Myslím si že aktivních DK moc nemáme a tak jsem PRO
Evolin
Evolin

Počet príspevkov : 65
Join date : 08.01.2011
Age : 34
Bydlisko : Ostrava

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre cudzopasnik Št február 02, 2012 7:08 am

ja to odmietam citat Very Happy
cudzopasnik
cudzopasnik

Počet príspevkov : 70
Join date : 19.09.2011

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre resanka Št február 02, 2012 9:43 am

Ja som ZA, jediny aktivny main DK je genesis, dalsi sa hodi...

resanka

Počet príspevkov : 10
Join date : 26.11.2011

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Loko Št február 02, 2012 10:28 am

Petunia? Stym ze hucat na TS... bohuzial musel by si si zvyknut na moj hlas Smile Zamna oranzova hinten gene nech sa vyjadri... kazdopadne dostal by si sa velmi tazko na raid
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Št február 02, 2012 9:04 pm

No Petunia je jakoby char od mého staršího brášina, ale potom, co dostudoval a začal pracovat, tak mi nechal všechny jeho chary...

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre frodopitlik Št február 02, 2012 10:31 pm

odniekial ta poznam za petuniu .... nebol ten priest v BH alebo GoE ? lebo je mi dost povedome to meno ..... ak to tak je tak mas ZA
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Št február 02, 2012 10:32 pm

Petunia... Argentaur.. dvojičky co chodil brášin.. Jo Petunia je v GoE Smile

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Admin Št február 02, 2012 11:21 pm

ja to ani citat ani neidem, na kereho oneho ma ta prihlaska asi tak vzor Evil or Very Mad NIE
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Anonymní Št február 02, 2012 11:34 pm

prihlaska všetko na jednej kope , headka no ench, shouldre no ench v opasoku žiadna diera potom s tym tvojim eq dps v raide max 8k odhadujem talenty mas dobre za mna neutral

Anonymní
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Št február 02, 2012 11:38 pm

záplaty na shouldery a headku jsem ještě nesehnal... díru v opasku nemám no ... ale to se dá lehce splašit, jenže ted nemám goldy

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Fossil Št február 02, 2012 11:44 pm

Ja by som povedal ze prihlaska je nato aby sa ukazal aj trosku brain takze nech sa paci bud ju tu das znova s rovnakymi udajmi alebo len velmi dufaj ze ta vezmeme... nikomu sa to citat nechce a gene vychytil vela tvojich chyb... Zamna PROTI kym neprerobis prihlasku!
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty ...

Odoslať pre Uroboros Št február 02, 2012 11:55 pm

Jméno charakteru, class a level?

-Uroboros - DK - 80

Kolik ti je let a odkud jsi?

- 17let - Ostrava

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?

-sám

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.

- Petunia (dpriest 80) , Petuniaa (warlock 80) , Zubex (48 sham)

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.

-kdykoliv , ale max 22:30

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?

-jak jsem psal. Hraju floorball, ale ten nemá na moji aktivitu vliv

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

-http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Uroboros

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)?

-frost dps -- proč? tak to je snad jasné..

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build OFFSPEC - pokud maš (jaky)?

- frost tank- nemám twohand na blood tanka

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

- New beginning ptm. heroes of darkness -- ID 3/10 (icc10) nic pro mě

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?

-určitě ne

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?

-nekompromisní progess, normální lidi, dobrý kolektiv

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?

-nevím...

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?

- wotlk icc10/10hc full clear -- minulý server


Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?

-pripojení 16Mbit/s -- intel core i5 650 3,2GHt , 4GB DDR3 ram , ATI radeon HD6770 GDDR5

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?

- s tím nemám problém

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.

- hm... lol!

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Anonymní Pi február 03, 2012 12:05 am

no plus za to že si to prerobil tu prihlasku ale ako si nemohol zohnat zaplaty na shouldre a headku ked su za repku ktoru si mal mat davno hotovu

Anonymní
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Pi február 03, 2012 12:13 am

na Petunii repku na to mám, ale jestli řešíte těch dohromady 200 attack power tak... nevím řekněte na rovinu, že mě prostě neberete..

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros Pi február 03, 2012 12:17 am

Jo a mám ještě jednoho alta: Flavio pala-80 WF

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Loko Pi február 03, 2012 7:09 am

repku ti tusim momentalne ani netreba robit... na druidovy nemam repku s kirin tor a mam odnich enchant
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre steve Pi február 03, 2012 8:07 am

je to BoA ty enchy staci jeden char n acc exa
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Admin Pi február 03, 2012 11:09 am

BoA su ale repku na to uz treba mat.. neviem sice co je to za vyznam ale anthoria.. P.S. aspon ju trebalo pred mesiacom Very Happy
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros So február 04, 2012 3:24 am

Byl bych rád, abyjste se už rozhodli, zda mě přijmete, nebo ne...

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Podmes So február 04, 2012 4:45 am

budeš se muset hodně snažit, za mě neutral.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre steve So február 04, 2012 6:11 am

neutral tu dava moc lidi a nic to neresi za me NE
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Staldo So február 04, 2012 8:09 am

Ale jo moze byt. Za mna ano
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Uroboros So február 04, 2012 9:12 am

O zkusebnim raidu uz jste premysleli? Ted o vikendu ale nemuzu... Hned od pondeli jsem zase v plnem provozu. Btw... Urcite se budu snazit, nebot to jinak ani nema smysl, ne? confused Smile lol!

Uroboros
Anonymný


Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Podmes So február 04, 2012 9:16 am

ale tak jo, proč ne, ale musíš zabrat na raidech Wink jinak to nepujde.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý Empty Re: Uroboros/DeadKnight/frost spec/ - přijatý

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.