Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

4 posters

Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre mathy Ne júl 22, 2012 5:32 am

Kolik ti je let a odkud jsi? :
- 18 , pochádzam z Košíc.

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?:
-Hrám za svoje classy sám.

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.:
- Tak toho warriora a frost maga u alliancii ale za toho nehrám + ešte low huntera ktorého taktiež nehrám.

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.:
-Stále ked mám čas resp. ked som doma , mal som pauzu teraz dlhšiu a teraz zase začínam hrať.

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech? : no -okrem piatku a soboty kedy chlastám tak ani nie Smile.

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?
-No kedže armory nejde tak na druidovy : full WF , weapon za 3v3 , tabard za 3v3 rank 7 v minulej sezone za 3v.
čo sa týka PVE : full PVE EQ ktorý som si tažko nafarmil.
u warriora je to low toho som nehral od tbc : takže len nejaký WF a Rele. PVE žial bohu nemám.

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)?:
-no momentálne nehrám resto pve mám tam talenty na 2v a 3v ale kludne si ich naklikám pred nejakým skúseným druidom aby videl že niesom lamka Wink a za warra len arms a bol som dakedy main tank na TBC a na začiatku WOTLK.

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?:
-teraz mám guildu for fun. ARENA PWNERS SQUAD je to len for fun inak bol som u alíkov za druid v champions of the light a ordo satanas. žial bohu dostal som kick kôli aktivite kedže som pol roka nehral Wink

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?:
-Problém to samozrejme nebude , rozpravať viem TS 3 mám mikrák mám.

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?:
-Tak očakávam hlavne normálnych ľudí , zábavu , troška PVE aj ked máte full stav to mi nevadí ja si počkám alebo zaskočím niekedy niekoho.

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?:
no v zhladom že som bol alík dosť dlho tak neviem pvoedať poznám z TBC len Killernio a neviem kto je v AW a kto ešte stále hrá. Možno Lokos by si ma mohol ešte pamätať.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?
TBC full down.
Non TBC down pár dungov.
Wotlk - Naxx 10/25
ulduar 10 /25
TOC 10/25
TOGC 10/25
ICC len pár bossov zdá sa mi že len po toho draka neviem ako sa volá Smile

Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?
- čo sa týka FPS dobré pripojenie tiež dobré net mi skoro nikdy nepadá. Nie nebudú PC mám dobré

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?:
- samozrejme to je maličkosť.

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.:
-Dúfam že sa vám moja prihláška bude páčiť a že si ju prečítate ked som ta tak snažil tolko písať Wink Pevne verím že full stavy neovplivnia moju prihlášku toť vše dakujem za čas strávený prečítaním. Pekný deň prajem Smile)

mathy
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre steve Ne júl 22, 2012 6:36 am

- proc si ted davaj lidi tak strasny nicky s prehlasovanejma pismenama ??
- jaky byl tvuj nick u aliku?
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre maty Ne júl 22, 2012 6:38 am

Druid Mathynnko
Warr bol od TBC u hordy Mathynko

maty
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre Podmes Ne júl 22, 2012 7:24 am

-
sme vážně plný
nevidim jakej máš progress togc

+
přihláška pěkná
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre frodopitlik Ne júl 22, 2012 7:29 am

som Neutralny
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre mathy Ne júl 22, 2012 7:30 am

TOGC som napísal 10/25 obe mám dole Smile

mathy
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre frodopitlik Ne júl 22, 2012 7:31 am

mathy napísal:TOGC som napísal 10/25 obe mám dole Smile

PROGRES to jest 5/5 alebo 4/5 alebo ako ? Very Happy
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre mathy Ne júl 22, 2012 7:39 am

Všetkých bossov mám dole Smile z TOGC aj anuba Smile

mathy
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre Mathy Ne júl 22, 2012 8:03 am

Alebo viete čo , radšej si to nechám až po prázdninách teraz by som nebol aj tak moc aktívny a máte full stav ... po prázdninách radšej dík za prečítanie prihlášky ... a sorry za nedorozumenie. Smile

Mathy
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre Podmes Ne júl 22, 2012 8:25 am

v pohodě.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre Landsknecht Št júl 26, 2012 2:57 am

meno mathynko mi je povedomé veru afro

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena Empty Re: Mäthýnnkö , Mäthýnkö - Resto druid / Arms warrior/ - přihláška pozastavena

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.