Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidla made by Lokos

4 posters

Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Loko St máj 11, 2011 10:13 am

Ok takze spravil som neaky ten list pravidiel Wink check this out neni to este mozno ani kompletne ak mate neake navrhy na zmenu alebo daco pridat tak kricte... je mi jasne ze ja budem teraz ta kurva v guilde ale niekto to musi byt inak sa ty ludia spravaju ako sa im zachce.

Pravidla v raide:
1. RL a nim povereny co povedia tak to je svate.... ziadne odvolavanie ale ja...
2. Neodpovedanie na RW/ RL otazky sa tresta odnatim DKP popripade kickom. Ak ta ignoracia sa casto opakuje nasleduje demote,gkick (kazdemu sa stane ze je AFK ale ak mate v plane radsej pisat si na FB tak nechodte ten raid)
3. Akakolvek hlupost vyvedena v raide -DKP, opakovane gdemote a ak bude hrac uz totalny magor tak gkick (samozrejme kazdemu sa stane ze raz za cas pullne ale schvalny pull je provokacia Wink)
5. Pri lootovani/buffovani sa nezdrzuje. Ak nebuffujete po spame co mate buffnut tak je to ignoracia vid pravidlo C.2

Pravidla na VT:
1. VT je povinnost raidu
2. Na VT musite byt ucastny pocas bossa a pri priprave na bossa/ pocas trashu si mozete dat mute
3. Na VT sa spravame ako kultivovany ludia (tyka sa to pocas celeho raidu) cize nechcem pocut ziadne brechanie, havkanie, onanie a ine... (mimo raidu si tam robte co chcete)
4. Na VT bude pocas kazdeho raidu/bossa urceny leader... Ak rozrpava leader ohladne bossa tak ostatny MLCIA (cize vam radim si pamatat hlasy)

Pravidla v guilde:
1. Landsknecht a patricij+senator maju pravo svami konzultovat vase chyby z raidu
2. Landsknecht+senator maju pravo na gkick/-dkp/demote ak je to k veci. Osobne problemi az na pezdovodne urazanie si takymto stylom NERIESIA
3. V guilde sa musime naucit byt jeden s druhym kamarat (ved spolu raidujeme preboha)
4. V guilde je ZAKAZANE si davat ludi do ignore listu. Ak s danym clovekom mate problemi konzultujte s officiermi alebo to prekusnite a preneste sa cez to.


Prosim respektujte pravidla. Ich neznalost sa neospravedlnuje
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Janicko St máj 11, 2011 10:46 am

ano suhlasim. vlastne si spisal vsetko zakladne a dolezite co by fungovat malo a ludia by o tom nemali pochybovat ani bez pravidiel.

rozmyslam co doplnit, ale zatial ma nenapada nic. mozno casom na nieco prideme kazdy s praxou ako sa bude vyvyjat toto vsetko "po novom"
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Loko St jún 08, 2011 10:48 am

ok... pravidla este upgradujem a davam rovno do verejnosti... poprosim plati to pre kazdeho aj zvas tak to dodrzujte a nerobte vynimky typu arven.... ked niekto pokazde ide off na raide kvoli tomu ze to nedavame tak bohuzial
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Landsknecht Ne jún 12, 2011 12:57 am

"výnimka" bola, nakoľko sa mi nezdalo správne vziať mu 1000 dkp ostatným len 100-200 confused na každého rovnaký meter si myslím

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Admin Ne jún 12, 2011 3:03 am

a komu sa kedy zobralo 100-200dkp? Suspect ze o nikom neviem
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Loko Ne jún 12, 2011 6:18 am

ja som bral DKP mal si citat guild chat... kazdy kto leavol dostal neake to -dkp... a arven dostal wipe dkp zato ze urobil TU istu chybu uz niekolkaty krat a niekolko krat som ho nato upozornil.... landy sakra treba byt prisnejsi inak ti budu srat ludia na hlavu
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Pravidla made by Lokos Empty Re: Pravidla made by Lokos

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.