Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

+4
Fossil
steve
frodopitlik
Bitang
8 posters

Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Anonymný Pi marec 30, 2012 11:37 am

Ahoj.

Po zdlouhavém rozhodování, kam že to tu přihlášku zkusim, a jestli jí vůbec zkusim, jsem se nakonec rozhodl pro Vás.


Kolik ti je let a odkud jsi?
Je mi 23 let, jsem z Prahy.

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?
Co se týče hraní, tak ano, jsem to pouze já. Ale co se týče přístupu na account, mají ho 2 spolehliví lidé na šutry z JWL Smile (Komenik, Aitlem, určitě znáte..)

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.
mmHunter 5200gs - active
hPala 5500gs - farma primordialů Very Happy

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.
Momentálně není čas problém.

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?
Určitě tu nebudu každé odpoledne, ale jediný sport, který by mě mohl omezit v raidující čas je hospoda Smile

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?
http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Eph
Fury - 5700
Prot - 5700

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)?
Fury - klasické rozdělení jako má většina lidí. 18/53/0

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build OFFSPEC - pokud maš (jaky)?
Prot - zde mám rozdělení podle sebe a jak to vyhovuje čistě mojí osobě. 8/5/58

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?
nufici - guilda se rozpadla.. po znovuzaložení jsem se vrátil, ale leavnul kvůli nadbytečnému počtu warriorů.
Patronus Luminar - nechci tu nikoho pomlouvat nebo urážet.. Myslim si, že každej se občas ocitnul v guildě a později se ptal proč tu vlastně jsem..

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?
Of course not Smile

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?
Už mám plný zuby chození ICC s lamama a nebo s lidma co mě bezdůvodně kicknou a vezmou si někoho kdo točí tužku. Chci se někde usadit, chci stálou partu, v pohodě lidí. A vim že to by ste.

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?
Zatím bohužel ne.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?
Všechny patche už nám jako svoje boty. Nejvíc asi pretbc - BWL. To se jen tak nezapomene.

PROGRESS:

ToC25man:full
ToGC10man:full
ToGC25man:2/5
ICC10man:8/11
ICC25man:5/11

Většinou jsem progressoval s lfg, nikdy sem neměl stálou partu, proto tak nízkem progress.. taktiky jsou samozřejmost.

Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?
Určitě ne.

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?
Pokud bude potřeba nemám s tim problém.

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.
Myslim, že bude hodně hrát roli momentální situace warriorů. Ptal jsem se ve hře Podmese, napsal mi, že by se možná místo našlo, možná ne.. nechám to na vás, sami víte co je pro Vás lepší Smile

To bude asi vše. Pokud budeme mít ještě nějaké otázky, zeptejte se zde pod příspěvek nebo ve hře, kde budu pod nickem Eph nebo Ephos.
Díky za Váš čas a hezkej zbytek dne/večera geek

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Bitang Pi marec 30, 2012 12:41 pm

vek +
eq zlata stredna cesta
progress nic moc (ale lfg raidu zvyknu byt 5 a dost!)
situacia v guilde z pohladu warrov chaba (plnka) Rolling Eyes
ak by ti stacil ten ALT raid, ktory tento tyzden este nebol, aby si dohnal taktiky
ZA ale do mainu bohuzel to nepojde No tam je plnka uz teraz
uvidime co povedia LEADRI Smile
Verdikt Arrow ZA (alt group) geek
Bitang
Bitang
Mod

Počet príspevkov : 125
Join date : 05.01.2012
Age : 31
Bydlisko : KE

http://cislo tel. +421949292755 alebo 0915265446

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Anonymní Pi marec 30, 2012 12:54 pm

Tak mě je jedno jestli budu v main nebo alt raidu. Lidi tam sou stejný Smile
Taktik se nebojim, do sindry to mám projitý všechno a LK neni nijak extra těžkej.. Jak řikám, chci se už někde konečně usadit.

Anonymní
Anonymný


Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre frodopitlik Pi marec 30, 2012 7:31 pm

War = full ... jedin za do alt grupy sice nedav to c main group ale je tam moznost evipnutia aneskorsieho zaskocenia za nekoho do main raidu
troska slabsi progres ale ve vravi ze nemal by si byt ****** ako 15 rocne decka .......za mna teda Neutral ak sauspokojiss Alt raidom som ZA uvidime co podmas nato kedze mame fullku
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre steve Pi marec 30, 2012 8:02 pm

(Komenik, Aitlem, určitě znáte..) tyve vzivote sem takovy nicky neslysel bounce
- equip prumer, progres nic moc a myslim ze mame waru jak nasrano takze NE (neber to jako rozhodujici kazdy tu ma nazor a hlas Razz)
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Fossil So marec 31, 2012 4:38 am

NEUTRAL ( lenivost rozpisovat Smile )
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Janicko So marec 31, 2012 4:51 am

proti, lebo pri nasej lenivosti sa ta druha grupa tak skoro neposklada. a bez nej je to clovek naviac.

prepac, neriesim ani tvoju osobu, ani tvoj skill ani equip. proti, proste mame full
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Loko So marec 31, 2012 11:52 pm

podla mna mame full taktiez... alt grupu skladam len ked mam cas. Skus sa mi ozvat tento tento tyzden mozno este budem skladat alt grupu a mozme ta testnut.
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Staldo Ne apríl 01, 2012 12:59 am

eq - priemer
skúsenosti - slabé
vek - tak akurát
raid čas - vyhovujúci
open stav - full
-----------------------------------------------
takže mne to vychádza na neutral
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Anonymný Ne apríl 01, 2012 4:40 am

Aktualne mame full warov , kedze tam nieje ani ten EQ ani ten progress tak skor NIE ako ano.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Podmes Po apríl 02, 2012 4:27 am

eq slabší, progress taky no, na druhou stranu tomu odpovídá to lfg, bohužel warrioru máme na každým raidu minimálně 2 a alt grupa se neskládá vždycky, je fakt že by se pro tebe nejspíš nenašlo místo a asi by jsi u nás jen marnil čas, nad tímhle jsme se tu shodli asi všichni, je mi líto.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Anonymní Ut apríl 03, 2012 3:00 am

Škoda no Smile Hold zkusim štěstí jinde.. ale i tak, díky a gl všem.

Anonymní
Anonymný


Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Staldo Ut apríl 03, 2012 4:39 am

GL aj tebe sunny
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty Empty Re: Eph | Warrior | Fury/Prot | Neprijaty

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.