Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WEBKA

2 posters

Goto down

WEBKA Empty WEBKA

Odoslať pre Fossil Pi február 17, 2012 7:32 am

Nedal som to naschval vsetkym pristupne aby zase nebol spam zbytocne. No necakane som musel tri dni cez tyzden pociatkom v stredu robit do tretej rana na stranke (kopeczliav.sk) uplny redesign v CSS a vo vela funkcii kedze ide do novin reklama uz tuto sobotu. Musime to mat hotove, preto ma naozaj mrzi ale nemal som cas zamakat na stranke, vyzera to tak ze bude hotova o nieco neskor. Kazdopadne ta lokos prosim, po dlhom rozmyslani aby si spravil druhy ten FLASH horny akurat nech tam nieje to intro ale rovno to skoci na ten loop kde sa hybe iba janik. Asi to bude jedine riesenie tak urobit ze len pri prvej navsteve stranky sa bude zobrazovat s introm flash inokedy len janik pohyblivy. Prvy krat je relativny pojem nelakaj sa ze to raz niekomu pojde a potom uz nikdy len sa mi to nechce vysvetlovat. Ak by ste sa pytali kedy to teda bude hotove radsej nic neslubujem. Coskoro, hned ako bude cas. Teraz napr sa potrebujem vyspat lebo som uplne v riti z dnesneho dna a to este musim vyriesit VUB platbu na stranke lebo sef to chce... A od nedele do 22. tu nebudem idem sa s frajerkou odreagovat poriadne na tri dni do lomnice dufam ze pojde vsetko podla planu. Tak GL v togc. V stredu na ICC pridem myslim. A fakt mi odpustite ale robote sa budem vyhybat ako sa da cez tuto dovolenku a stranka je premna robota nech je pre kohokolvek kedze sa tym zivim. A sem piste namety, hociake napady co by malo ist na stranku. Forum chcem urobit tak, aby sa dalo akokolvek prisposobit (zase akokolvek je relativne) takze piste hociake napady skor nez nahodou trafite slabinu co budem musiet zlozitejsie prerabat. A neviem ako chcete mat administraciu -> TZN ci priamo na stranke link alebo uplne akoby v backgrounde. Podla mna by to bolo lahsie priamo na stranke aj skor by to bolo hotove ale ak vam to bude vadit tak to mozem kludne urobit v backgrounde. Jednoducho sa vyjadrite robim tu stranku pre vas ludia tak prosim aspon mi pomozte napadmi.

Nieco ako chat na stranke urcite bude - ale kedze niektorim ludom sa to nepacilo, bude v osobnych nastaveniach moznost zapinania a vypinania viditelnosti. Tiez nieco ako docasne povolenie pre cloveka mimo G ak by nemohol na TS tak tam sa popytat na veci. Jednoducho potrebujem napady, vela napadov.

Neskor chcem tiez urobit aplikaciu na Android ale to asi hodne neskor(funkcie este neviem presne ake budu to ma ponapada az ked budem buildovat). Len pre svoju prezentaciu vo svete programovania Wink

Vas Fossilko :-P
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

WEBKA Empty Re: WEBKA

Odoslať pre Loko Pi február 17, 2012 2:08 pm

fosille... sme len a len radi ze sa do toho takto pustas... len ta prosim aby to bolo co najskor len ten root stranky, len dizajn aby to bolo pojazdne... ostatne sekcie nechaj na @ work. Potrebujem forum a news na zaciatok. Este ten bocny bar (what we need). Ale fakt ako ved chapem ze mas pracu to je vpohode. Uzi si to v lomnici ja idem tiez na tyzden doprec takze tento tyzden bude temny pre guildu. Kazdopadne nic sa nedeje ak nestihas staci povedat Wink
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

WEBKA Empty Re: WEBKA

Odoslať pre Fossil So február 18, 2012 2:23 am

Ok dik za pochopenie. Budem sa snazit to cim skor zbuchat. A ze potrebujes len forum to je pekne Very Happy lebo to je najtazsie tym som aj chcel zacat samozrejme Wink ostatne veci su uz malina jednofunkcne veci. Ved uvidite ked bude hotove.
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

WEBKA Empty Re: WEBKA

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.