Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co s raidami?

+3
Toronar
Loko
Staldo
7 posters

Goto down

Co s raidami? Empty Co s raidami?

Odoslať pre Staldo Pi január 06, 2012 1:24 am

Mam pocit ze sme zas o krok spet(mozno aj o 2 ci 3). Raidy su horsie ako boli pred vianocami. Streda a stvrtok sa niesli v podobe lagov a progresse na queene...
za tieto 2 dni sme nedali ani jeden normalny pokus kedy by to niekto totalne neposral (nebezal s ohnom/spojenie, nepokusal, preagril atd. atd. atd.) ..pred vianocami nam stacil jeden normalny pokus a queena lahla(kazdy si urcite pamata na nas historicky kill na 1. pull)

Moj nazor je ze ludia sa prilis rozptyluju blbostami a potom nereaguju na dolezite veci. Vzrusuju sa na dmg ktory neustale niekto musi vykriknut (vsak gene "30k DPS MAAAAM!!! WAAA")

Neviem co si myslite vy ale vedenie by malo riesit aj tieto otazky.
Ako chceme dalej raidovat? Naozaj je toto smer ktorym chceme ist?

Poprosim o vyjadrenie kazdeho clena vedenia. Dakujem
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Pi január 06, 2012 5:54 am

ja to vidim tak ze som trocha zmakol a nejebem ich uz tak ako som jebal... skusim dalsiu IDcku byt znova tvrdy a ked ma niekto nasere tak ho proste kicknem. V podstate som to urobil aj poslednu idcku ze som kickol froda
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Toronar Pi január 06, 2012 6:16 am

Ahoj, dnes mi internetovej obchod vyexpedoval balik, tak v pondeli nebo utery musi dojit. Kdyz se nic neposere a nebudu muset nic reklamovat tak v ctvrtek lognu v nové sile:) Klavesnici na notasu sem povazoval za svatou , tak se tesim co mi prijde Very Happy

Jinak k raidum mam furt stejny nazor nemenny (i kdyz jsem momentalne off)
a to je progress, nutnost stavit 10ky minimalne 2 a jednu alti, koukal jsem ze se nabiraji nový hraci, tak se na 25ku musi skladat raid z tech co maji dmg a nedelaj zbytecne chyby. Vycerpani vsech pokusu je nutnost.
Toronar
Toronar
Classleader

Počet príspevkov : 12
Join date : 30.03.2011

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Pi január 06, 2012 6:19 am

no momentalne mame 30 pokusov takze nevycerpas to xD
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Toronar Pi január 06, 2012 6:28 am

nj, sem malem zapomel na nasi bugthorii Smile neze mi pokickujes moje dluznicky! ty vrah :-D
Toronar
Toronar
Classleader

Počet príspevkov : 12
Join date : 30.03.2011

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Ne január 08, 2012 12:45 pm

ako napriklad dnesny raid keby sa opakoval tak by mi fakt vyhovoval... jedine co tam bolo napicu ze eiblin tankuje asi ako ja stim na plafon a +1heal by mohol byt toro/drudij a anub by proste LAHOL... keby rozdelim championov na 1. pull takto riadne a idem na tanka hned tak aj insanity lahne. Len som to najtahsie combo podcenil a ked som videl co dokazu spravit na ten 1. pull tak som myslel ze to uz ani nedame. Ale v ten pull co sme ich dali? akoze WTF? krajsie sme championov NIKDY nedali predtym a teraz proste nikto nezgegol
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Staldo Po január 09, 2012 1:45 am

Uvidime ako o bude vyzerat v stredu na icc...Mne ide hlavne o disciplinu...Nech sa chovaju ako ludia a nie ako dake zvery
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Po január 09, 2012 3:14 am

v stredu vam tak max poprajem good luck
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Podmes Po január 09, 2012 6:08 am

no ted když máme v guildě spoustu nových tváří chtělo by to na ně trochu přitvrdit, musej si uvědomit že spousta z nich je nahraditelných.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Admin Po január 09, 2012 1:03 pm

nic proti ale nejedno individuum by som nahradil okamzite bounce to posledne togc.. ako slo to pekne, fajn, aj ked stale je co zlepsovat.. no ale na tom TS-ku.. niektory ludia.. teda ak vobec to su ludia pig katastrofa, kazdy tam riesi len hovadiny.. svoje dpsko.. jeho dpsko.. cisty "propan" stajl silent aj staldo mi spominal ze petac je dost taky.. dalsi expert ktory ma zacina cim dalej tym viac iritovat je madre kreature(v dlovčine).. na raide kde som snim bol mi vadilo nasledovne.. totalna ignoracia.. clovek mu vypisuje nech mi da bles.. nic.. napise mu to RL.. on nic.. on si tam beha skace a pozera.. a na tsku sa stazuje ze naco sa caka.. potom zacne riesit svoje dpsko.. ktore je na jeho eq dost biedne..(ako kedy) ale povecsinou je biedne Rolling Eyes ..dalej ked si spomeniem dopisem.. neskora nocna hodina uz na mna Sleep
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Staldo Po január 09, 2012 8:16 pm

ano s mad kreature je znami problem ze nevie ani nablessovat, nie to este byt efektivny na bossovi. Petac ako si povedal...propan stajl...riesi picoviny okolo dmgu cely cas, nic rozumne z neho este asi nevyslo...
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Janicko Po január 09, 2012 8:30 pm

aby som sa aj ja zapojil.

ku eiblin, kedze som ju doniesol ja. ako healer nemam moc casu pozerat kto kedy jak failuje. je toho moc, alebo je to len jedna vec, ktora sa da vysvetlit?

ku zbytku rozobratych tem:
viem ze by ste chceli dva 25 men raidy, ktore sa poskladaju bez problemov. co som zistoval, tak to tu kedysi fungovalo na 2x 25men raidy. lenze uvedomte si, ze donedavna sme neposkladali ani ten jeden.

takze moj navrh zlepsovat si ten jeden raid, skoro do dokonalosti. mame na to prostriedky prave teraz, mame viac ludi ako sme schopny dostat do toho jedneho raidu, mozu sa bat o ten flek. proste su nahraditelny. pre spokojnost by sme mohli poskladat nejaky "alt"raid kde by sme vzali tych ludi, ktory sa nedostali v stredu. mozno budeme nakonec prekvapeny. to ze nevytocia take dps, alebo nehealuju tak dobre neznamena ze nepochopia taktiku a tie raidy nebudu mozno kvalitnejsie. (to je len moznost, zas ma neberte doslova)

inak lokos mi spominal, ze na tuto id tu nebude on a pravdepodobne ani staldo. ja mam bohuzial OFF na TS, nemozem hovorit a uz vobec ne kricat poslednu dobu, aby som nezobudil ludi okolo mna. tak nastava otazka kto to bude leadrovat.
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Podmes Po január 09, 2012 9:37 pm

2x25 rozhodně nechci, moc lidí, moc kreténů.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Ut január 10, 2012 5:19 am

ta 2. 25 by bol alt raid co ja osobne chcem pretoze ma moc nebavi behat s altom lfg raidy
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Podmes Ut január 10, 2012 5:22 am

alt muže bejt, ale 2x main raid, rozhodně ne.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Landsknecht Ut január 10, 2012 10:17 am

2 main raidy určite nezložíme affraid ... a čo sa týka vtákovín na raidoch/TS, kedysi sa zato strhávalo DKP, v súčasnosti by som proste za takéto veci zatrhol loot na bossa, na dvoch, troch, celý raid... afro

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Janicko Ut január 10, 2012 10:43 am

tak jako tym ze sme presadili master lootera a jeho "bozie slovo" myslim neni problem nasrat ludi tym sposobom, ze proste nedostanu loot ak robia chujoviny. aspon sa naucia sekat dobrotu a byt disciplinovany nabuduce.
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko Ut január 10, 2012 12:56 pm

ved som to aj spravil.... petac nema v stredu loot a zabijem vas ak mu daco date
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Staldo Ut január 10, 2012 10:41 pm

ja tu nebudem Rolling Eyes mam te glupe skusky...2 uz sice za mnou ale dalsie 2 cakaju...tie tazsie
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Loko St január 11, 2012 10:17 am

streda 11.1. NAJHORSIE ICC25 ZA POSLEDNYCH 5 MESIACOV.... 1x wipe rotfejs, otrasna disciplina nasledne hrozba madcreaturovy a petacovy a taktiez garria gkick za offline pred bossom a nic mi nenapisal...
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Co s raidami? Empty Re: Co s raidami?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.