Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

+2
Loko
Podmes
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Frostlor Po december 26, 2011 4:50 am

Mage 5620 GS frost/fire v 10 raidoch dmg 5-6kdps stále a v 25 7-8k dps. Niekedy som bol aj v guilde taktyky poznám s TS nieje problém a raidy môžem chodiť ku večeru

Frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Podmes Po december 26, 2011 4:53 am

předělat než se naseru nebo se na to vykašli.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Anonymný Po december 26, 2011 5:09 am

ZA

Jednoznacne nejlepsi prihlaska :-D

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Loko Po december 26, 2011 5:12 am

toto je vysmech alebo si fakt taky... inteligentny? ... este keby ta aspon DPS ospravedlnovalo
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Frostlord -Mage Frost/fire

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 5:17 am

Nick/class/spec
Frostlord/Mage/Frost-Fire

Kolik ti je let a odkud jsi?
Mám 18 a som zo Slovenska Kežmarok

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?
Hrám sám.

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.
Mám Paladina meno Ellwen mám tam tank eq 5500GS/ holy eq 5500 tiež približne a retri eq iba 5000 GS

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.
hrám keď mám čas väčšina po večeroch. a mám vtedy čas len vopred musí sa dať do GC.

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?
Áno chodim do fitness a v utoroky a piatky mám tréningy.

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?
Bol som aj v tejto len som leavol s kamošmi kvoli hráčovy Propanbutan. A v tej čo som bol tak sa rozpadla lebo GM prestal hrať.

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?
všetko mám

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?
Očakávam dobrú spoluprácu a raidy pri ktorých je aspoň kúsok snaha

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?
áno poznám vela ludí. napriklad aj Lilia ma pozná.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?
nie

Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?
Mám pripojenie wifi stým nieje problém a notebook mám Celeron(R) Dualcore CPU T3300 2.00GHZ 2,87GB ram

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?
áno

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.
Rotáciu spellov poznám. Kontrolovanie pri nejakých bossoch mi nerobí problém.

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 5:21 am

na akom bossovy je to DPS?

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 5:23 am

a keď už tak som nikde nevidel žiadnu ukážku prihlášky

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Fossil Po december 26, 2011 5:48 am

Tak viem ze nemam este slovo v G ale kedze som PHPckar musite mu uznat ze toto forko je dost brutal neprehladne Very Happy Ale to nic nemeni natom ze si to mal hladat mozno v inych prispevkoch. Dalej ja osobne si myslim ze na 5600gs+ je tvoje dps LOW... mal by si tocit na 25ke aspon 8-9 nie ze niekedy 8 ale to zase zalezi natom aky mas eq... A v 10 mane aby si mal 5-6k dps? Jedine s TTW nie s FFB specom... to sa ani neda tak malo tocit... Mas sa este co ucit. Nebol by si v G prinos ani nahodou. Nenapisal si osobny progres co si uz dal atd. Tiez ako dlho hras maga? My opinion. proti sorry

PS: ak si ty pisal tu otazku "na akom bossovy je to DPS?" tak si dost zabil Very Happy -rovno ani neskusaj pisat daco k tomu na obhajobu Wink
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Loko Po december 26, 2011 6:06 am

Prihlasku naslo XY ludi predtebou takze ja nevidim problem trocha sa poobhliadnut po forku
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre steve Po december 26, 2011 6:06 am

fossil tak v Guilde si krátko, ale forum je od toho aby sem přispívali všichni a hlavně za mága víš. Takže za mě taky NE.
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Podmes Po december 26, 2011 6:07 am

jej fossil Very Happy pěknej obrázek Smile
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 6:37 am

No tak nič keď myslíte tak fajn a hrám maga už 2 roky možno už tretí neviem presne

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Fossil Po december 26, 2011 6:52 am

Wink ja len pekne veci vesam na web Very Happy

A ak hras maga 2-3 roky tym horsie to je... ja ho hram necele dva ale viem zanho podla toho co pises ty hrat viac. GL HF Smile ked potocis s tym eqpom 9k dps na minimalne 5 bossoch mozes skusit znova prihlasku Smile podla mna Very Happy
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 6:54 am

No tak ja nemôžem zato niekedy keď som na bossovy a vytočím velké dps lebo mi idú crity a keď nejde critovať tak to aj dmg vidno .... a crit fire mám pomal 45%

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Fossil Po december 26, 2011 6:57 am

Ja to poznam ked to necrituje ale o tom to je... ze treba tlacit crit ak ho mas malo na malom gsku do socketov. Nediv sa ze netocis ked mas fc len 45. Cap je okolo 60 na 25 mane full buffed. Min tak 54-55. Takze to nieje vyhovorka ze nemas dobre staty.
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 7:04 am

no hej ale tak keď som zbieral eq tak velmi crit tam nebol iba samí hit .... a mám aj sockety na crit a dosť a trinkety nikdy som nikdy nevyhral na crit

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Fossil Po december 26, 2011 7:16 am

No neviem kedze si nehladal na forku ani kde je prihlaska tak si nenasiel ze mage ma full stav. Za prve by si sa na raid nedostal, za druhe aj keby bolo miesto kedze je magov dost a mas slaby eq tak by radsej zobrali ineho. Jedine ak by nebol vobec mage tak by si siel. Ked som pozeral na armory tvoj eq nic moc. Druha vec ze nemas VELMI podstatny set bonus z t9... to je velmi velmi zle pokial jednu vec nevies magovsku... Ale ajtak 45 crit je malo. Kazdopadne mame full stav a aj mna brali s komentmi ze naco tu budem ked nemozem byt za wow az tak casto Smile a tocim okolo 11k takze sry nerob si nadeje. Najdi si nejaku G kde si naberies trosku lepsi eq pripadne lfg ale tam toho moc nedostanes. Uz na ICC10 pozbieras lepsie veci. Tiez lepsi trinket pre teba by bol z TOC/TOGC10 a ICC10 saurfang. To si myslim v klude nafarmis aj v lfg raide. GL Wink
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Petac

Odoslať pre Anonymný Po december 26, 2011 7:49 am

Ja by som ty dal sancu ale iba preto ak si naberes eqvip a budes muset sekat dobrotu ked si uz raz odisiel 2x sa nedava ,, Musis proste sa s fossilom porospravat aby ty pomohol zvysit dps..

-DPS low, 3r hrat za maga by si mal vediet vsetko o rotacie a nie to co ty vies ..
Hovorim porozpravaj sa s Fossilom ty poradi a nebudes mat taky problem ...


Za mna zatial NEUTRAL

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Anonymný Po december 26, 2011 7:51 am

Fossil napísal:No neviem kedze si nehladal na forku ani kde je prihlaska tak si nenasiel ze mage ma full stav. Za prve by si sa na raid nedostal, za druhe aj keby bolo miesto kedze je magov dost a mas slaby eq tak by radsej zobrali ineho. Jedine ak by nebol vobec mage tak by si siel. Ked som pozeral na armory tvoj eq nic moc. Druha vec ze nemas VELMI podstatny set bonus z t9... to je velmi velmi zle pokial jednu vec nevies magovsku... Ale ajtak 45 crit je malo. Kazdopadne mame full stav a aj mna brali s komentmi ze naco tu budem ked nemozem byt za wow az tak casto Smile a tocim okolo 11k takze sry nerob si nadeje. Najdi si nejaku G kde si naberies trosku lepsi eq pripadne lfg ale tam toho moc nedostanes. Uz na ICC10 pozbieras lepsie veci. Tiez lepsi trinket pre teba by bol z TOC/TOGC10 a ICC10 saurfang. To si myslim v klude nafarmis aj v lfg raide. GL Wink



Fossil zmen si ten tvoj skaredy dmg meter Smile

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Drudij Po december 26, 2011 8:35 am

frostlor napísal:a keď už tak som nikde nevidel žiadnu ukážku prihlášky

https://awforum.slovakforum.net/t2-topic

Drudij
Drudij

Počet príspevkov : 134
Join date : 29.09.2011

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Po december 26, 2011 11:36 am

Už som napísal .... a s rotáciou nemám žiaden problém za mága je to llahké len aby so robil dobré DPS musíš critovať aby sa ťi zapinal talent na Pyrro blast

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Fossil Pi december 30, 2011 1:05 am

Je dolezite poznat temne zakutia magov anthorie (tzn bugy) Len vtedy budes tocit dobre DPS ak sa tym bugom vyhnes. To ze musis critovat to ano v tom ti nic nenamietam. Normalne v G sa ma poslat takyto pripad CLku magov lenze Very Happy v AW ziadne nieje takze asi si ta pozriem ja sam Smile Ajtak to chce pokec na ts alebo podobne takze ked ta zastihnem online alebo si ma daj aj ty do friendov a ked zbadas ze som online pis ja tiez nemozem mysliet na vsetko Wink
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frostlor Pi december 30, 2011 9:23 pm

dobre napíšem ak ťa teda uvidím

frostlor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Loko Pi december 30, 2011 9:37 pm

zamna totalne neutral... ale pockam si co povie fossil ked snim budem na TS.
Cize az po 2.1.
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre frodopitlik Po január 02, 2012 6:21 am

A TOTO ČO JE ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy /PROTI !
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY Empty Re: Ziadosť o priatie do guildy - PRIJATY

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.