Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

4 posters

Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre marek Ne september 18, 2011 9:12 am

Jméno charakteru, class a level? - Kelzer, Priest, 80

Kolik ti je let a odkud jsi? - 18, Slovensko, Prievidza

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč? - sám

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké. - mám ešte 80 BE hunt - Killmaster(zatiaľ pvp, budujem pomaly aj pve), 73DK Esposito

Jak často hraješ a můžeš hrát? - cez týždeň môžem hrať cca od 18:00 do xx:xx. Víkendy od cca 23:30+ do xx:xx. Samozrejme nie je to stabilné.

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech? - šport - pasívny basketbal, pravidelné hranie min. 2x do týždňa. + ďalšie 2 príčiny neúčasti na raidech - škola ( maturitný ročník) a najdoležitejšia príčina GF.

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)? - holy, baví ma heal

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil? - bol som členom AW asi 1 a pol roku. V novembri 2010 mi gm vymazali acc pretože som sa cca pol roka neprihlásil. Teraz mám acc asi 10 dní späť, tak som sa rozhodol znova aktívne začať hrať.

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém? - no problemo

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš? - pretože som bývalý člen, mám tam kamarátov, je tam fajn kolektív a je to jediná guilda v ktorej som kedy bol Smile

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit? - áno: Epic, Lokos...možno aj landy

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké? - začal som hrať na TBC a tam mám dosť odhrané ale wotlk nemám až tak moc...učím sa rýchlo Smile

Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém? - neviem čo to je, ak je to net, nemám s netom žiadne problémy.

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu? - áno

marek
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Podmes Ne september 18, 2011 9:35 am

opravdu velký mínus je to že nemáš gear na to aby jsi s námi momentálně mohl chodit raidy, taktiky by jsi se samozřejmě musel naučit pokud je neovládáš a eq dobrat nad 5400+ nějakým způsobem sám (daily, weekly, heroicy, pugy)
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Loko Ne september 18, 2011 9:40 am

Yo uz si spominam na ten nick... velka nevyhoda je GS a taktiky takze asi takto cervenym neutral
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre marek Ne september 18, 2011 9:41 am

na tom eq budem pracovať aby to bolo čo najrýchlejšie. Chcem to čím skôr.

marek
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Anonymný Ne september 18, 2011 9:42 am

ten EQ je teda problém.. já si myslim že pořád s lidma na tom nejsme úplně nejlépe a healer by se možná i hodil, i když holy pristů je asi dost... no já nevim, když se zaručí Lokos a Landy tak předpokládam že hrát umíš a ten EQ bys zvládl sám.. já nevim.. já sem spíš k ano

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Admin Ne september 18, 2011 9:47 am

fúúú.. napisal by som to iste čo ku nekre.. teda zhrniem to.. NIE Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Anonymný Ne september 18, 2011 9:52 am

ale jako je to pravda, když už si někdo chce dát k nám přihlášku tak to GS aspoň ať nějak vypadá

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Anonymní Ne september 18, 2011 9:59 am

-gear 0 bodov
-taktiky 0 bodov
-full stav 0 bodov
sorry PROTI

Anonymní
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Janicko Ne september 18, 2011 10:04 am

velka skoda toho gearu. heal by sa velmi hodil, aj ked holy priest je zastupeny mnou, evolin a landym. cize na raide sa najdu minimalne dvaja z tohoto classu ako heal. ja a somnou sa vecsinou striedaju tito dvaja.

na druhu stranu, nerozmyslal si nad diskom? zatial mame zastupenie len u landyho, ktory experimentuje s hybrid talentami, ale neni to cisty diskac so vsetkymi redukciami a inymi mnamkami od diska. ja mam bohuzial equip vyslovene na holy, ktory sa statmi do diska moc nehodi, takze aj keby som mal zaujem chodit disko, potreboval by som asi kapanek zmenit staty. co sa mi samozrejme moc nechce, pretoze mi vyhovuje to co mam.

nebyt toho equipu davam za, takto davam neutral s tym ze nejsom proti ak sa ti podari najst na seba nieco pekne aspon na to toc 25
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre marek Ne september 18, 2011 10:07 am

hmmm. neskúšal som ešte taký hybrid. holy mi sedí asi najviac. ale čo nebolo môže byť, že to skúsim a chytím sa toho. No a ten gear viem... je to mínus ale snažím sa a tento týždeň naberem niečo

marek
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Podmes Ne september 18, 2011 10:36 am

já bych se přiklonil k neutral/ano s tím že pokud by jsi byl schopen zkusit hybrid talenty jak psal janicko a nabrat equip do 2týdnů s tim že by jsi se maximálně do měsíce zapojil do raidování. ale momentálně máme priestu v raidech vážně dost co se holy/shadow specu týče. takže jedině ten disco hybrid.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre marek Ne september 18, 2011 10:42 am

eq by som mal stihnúť nabrať, a ten hybrid môžem skúsiť. Ak by mi to šlo neni problém, ale keby to bola katastrofa...tak by som to zmenil

marek
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Anonymný Ne september 18, 2011 11:29 am

no hele, kdyby to dopadlo tak že by ses k nám nedostal tak určitě naber nějaký slušnější EQ, zkus ty talenty a zkus to znova, sem si jistej že by se tu místo mohlo najít

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre marek Ne september 18, 2011 11:57 am

Myslím si, že bude najlepšie keď naberem eq a potom sa ozvem ešte raz, ok?

marek
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Podmes Ne september 18, 2011 12:11 pm

to by bylo ideální
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Loko So september 24, 2011 11:50 am

ok tak to uzavrime... ozvi sa ked nahrabes equip Wink
zatial NEPRIJATY
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena Empty Re: Kelzer/Priest/Holy/ přihláška zastavena

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.