Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

+8
Staldo
steve
Oggi
Drudij
Podmes
frodopitlik
Janicko
Loko
12 posters

Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Gamba Pi jún 01, 2012 11:45 pm

Nick/class/spec

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior)

Kolik ti je let a odkud jsi?

27 - Brno

Hraješ za svůj charakter sám, nebo více lidí? Proč?

sám

Pokud máš nějaké alty, napiš jaké.

Bambahunt (hunter) - MM 5876
Kratoz (paladin) - holy 5907; prot 5894; retri 5964
Bambalock (warlock) - demo 5632
Bandicoot (Death Knight) - blood tank 5328; unholy damage 5473
Gambica (druid) - feral - low, jen profka

Jak často hraješ a můžeš hrát? Můžeš hrát od 19:00 do 23:00 ve středu, čtvrtek a neděli.

Vzhledem k tomu, že mám novou práci, kde se dělají 12tky, tak nemám ponětí

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?

Viz. předchozí post

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

Upřímně AA armory po odchodu SoCa stojí za hovno, ale prosím http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Gambac

Furry - 6052
Tank - 6017
PVP - 6108

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build MAIN (popř. proč)?

http://wow335.gamestool.net/warriort.php?3400300023300000000000000000000305053000505010053120501351000000000000000000000000000

Jak máš nyní rozdělené talentové body - tvůj build OFFSPEC - pokud maš (jaky)?

Prot - http://wow335.gamestool.net/warriort.php?0500000000000000000000000000000320500005000000000000000000050251225200212521030113321

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

Ancient Warriors - asi 3x livnutí (poprvé když jsme hráli a chlastali u toho, bylo to tuším v Hyjalu kde sem se nasral, že sem dostal kick za ten zelený eq; podruhé tuším v Naxxu, když sem nedostal trinket a po třetí cca 2 roky zpátky v době kdy lidé odcházeli a já chtěl víc PVE);

pak nějaký čas inactive, poté cca měsíc v INDEPENDENT a poslední Shattered Souls - rozpadli jsme se, já plus všichni oficíři přestali aktivně hrát, tak jsme to rozpustily a jsem rád, že několik lidí od nás se dostalo i do AW a snad nedělají ostudu.

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Teamspeak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?

Problém není, jsem "pyča s hrubým hlasom" (/wave Lokos)

Proč chceš joinout Ancient Warriors a co od toho očekáváš?

Tož, s LFG toho člověk nenakecá a Lokos mně párkrát psal, že to mám zkusit

Je někdo v guildě Ancient Warriors kdo by se za tebe mohl zaručit?

Doufám, že se takový blázen nenajde.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem (WotLK, TBC a před-TBC)? Jaké?

WoW hraju od roku 2008, takže doexpil jsem někdy, když se dávalo BT a začal progress SWP (kdo nemapatuje moji pala headku a zeleny trinket u Ilidana, tak jakoby nebyl )

Na Wotlk vše od dungeonů, přes Naxxramas, Ulduar, Toc až po ICC.

PROGRESS:

ToC25man: 5/5
ToGC10man: 5/5 Insanity
ToGC25man: 5/5 Insanity
ICC10man: 11/11
ICC25man: 11/11


Jaké máš připojení a HW? Mohl by nastat v tomto bodu u tebe problém?

Daký plechový notebook se mně tu válí, s fps problém není. Internet optika (www.netbox.cz)

Byl by jsi ochoten na sebe uvést jakýkoliv kontakt(icq, fb, telefon atd) pro případné kontaktování a organizace raidu?

Ani za nic.

Pokud tě napadá cokoliv co by mohlo dopomoci k tvému přijetí, napiš to.

Lokos je čůrák, Landyho mám pořád rád :-* a to co mně rozhodně nepomůže je to, že se nehlásím jako aktivní raider co tu sedí 24/7/365, ale jako záskok, když bude něco třeba (slušně equiped altů si myslím že mám dost), zhruba v tom stylu sem se bavil s Kokosem a prý by to tak šlo.

PS: Barvičky sux.

Gamba
Anonymný


Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Loko Pi jún 01, 2012 11:57 pm

nikdy som stebou nemal problem.. ja som ZA.. myslim ze nam dost pomozes ako zaskok a hlavne vieme ze mas skill
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Janicko So jún 02, 2012 12:03 am

naco sa budeme na nieco hrat Smile equip mas, raidovat vies, taktiky poznas. asi neni nic co by som ti mohol vytknut co sa wow tyka.

za mna proti ! Smile
peace man!
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre frodopitlik So jún 02, 2012 12:19 am

my nechceme Best EU Warriora ! xD
take male za Very Happy
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Podmes So jún 02, 2012 12:57 am


WoW hraju od roku 2008, takže doexpil jsem někdy, když se dávalo BT a začal progress SWP (kdo nemapatuje moji pala headku a zeleny trinket u Ilidana, tak jakoby nebyl )

I rememeber.
ale taky si pamatuji že jsi býval docela arogantní člověk, nejsem si jistej jestli by s tebou nezačali v guildě nějaký zbytečný potyčky, který jsou ve svý podstatě uplně o hovně a o ničem.
a Landyho máme rádi přeci všichni.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Drudij So jún 02, 2012 3:45 am

ZA
Drudij
Drudij

Počet príspevkov : 134
Join date : 29.09.2011

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Oggi So jún 02, 2012 4:48 am

Takze ma potiahnes na hedu ked si pvp best warior eu Smile to sa mi paci Smile
Oggi
Oggi

Počet príspevkov : 7
Join date : 11.02.2012

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre steve So jún 02, 2012 6:44 am

absolutne ZA Razz doufam ze welcome beck
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Staldo So jún 02, 2012 6:44 am

ja som za
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Luckyseven So jún 02, 2012 10:55 am

Za
Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre fiko Ne jún 03, 2012 12:29 pm

chceme do guildy ludi co vykradali DB krabicu ? ja si ta pamatam Razz a par ludi okrem mna tiez Wink
dalsia vec myslim ze meele dmg je dost.aj na zaskakovanie war minimalne 5x...pride mi dost zbytocne mat v guilde ludi len aby mali pod menom AW...na zaskakovanie radsej ranged dmg dake.
a vela vela vela dalsich veci => proti

fiko

Počet príspevkov : 7
Join date : 29.04.2012
Bydlisko : sc

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Loko Po jún 04, 2012 12:17 am

fiko bol si 2 raidy za celu dobu co si unas Razz takze 5x warr z toho 2x aktivny
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Podmes Po jún 04, 2012 12:55 am

to je sakra pravda no Smile gregory může na raid jen občas, warrdyth je sice skoro na každým, ale zaki ted taky dlouho nebyl, ale psal že by už měl zase začít, ale jinak gambo říkal že muže zaskočit nejen s warriorem ale i jinou svojí classou, aspoň tak jsem to pochopil z přihlášky Smile
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Anonymný Po jún 04, 2012 1:26 am

Gamba napísal:

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

Ancient Warriors - asi 3x livnutí (poprvé když jsme hráli a chlastali u toho, bylo to tuším v Hyjalu kde sem se nasral, že sem dostal kick za ten zelený eq; podruhé tuším v Naxxu, když sem nedostal trinket a po třetí cca 2 roky zpátky v době kdy lidé odcházeli a já chtěl víc PVE);

To som jediný, ktorému táto pasáž príde krapet divná ? Rolling Eyes

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre steve Po jún 04, 2012 3:35 am

Ano jsi Razz
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre fiko Po jún 04, 2012 10:52 am

Nuk aj nad tym som sa zamyslal Very Happy
a Loko bol na kazdom raide (icc25) zatial okrem jedneho co som bol prec Razz

fiko

Počet príspevkov : 7
Join date : 29.04.2012
Bydlisko : sc

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Fossil Ut jún 05, 2012 5:51 am

No ja som jednoznacne ZA
Smile myslim ze aj regen by bol, nie raz nam pomohol aj v old guildach, ziadna zla skusenost, skill mas hrat to ,,umis,, takze budem len happy ( mozno ojebavam ale daco v tom zmysle Smile ) Hadam ked budes dpskovat aj sa dostanes na chvost rogunam Very Happy
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Gamba Ut jún 05, 2012 9:22 am

To Nuk: Ja se to snazil napsat srozumitelne a líp nevim jak to napsat.

Podivejte se. Anthoria mně osobně nemá co nabídnout poslední rok, ale přece jen zvyk je zvyk a nehodlám začínat hrát jinde. Ted lognu kazdy den, spravím jedno, dve rdf a jdu off. Jestli chcete občas help když tu budu, tak to vemu i klidně tak, že v guilde být nemusím, šak mám svoji s 6ti slotama Smile

Aj tak channel "awpowa" ftw Very Happy

PS: Janicko, taky te mam rad a uprimne je mne jedno co napises. Jen kdyz das proti nebo vyjadris nazor, napis taky proc Wink

Gamba
Anonymný


Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Janicko Ut jún 05, 2012 12:09 pm

kde by som zacal Smile

ako som v gilde povedal, moje proti nech neberu vazne. je to ciste moj subjektivny nazor z dovodu, ze neviem ci chcem byt s clovekom ako ty v tej istej gilde. ako sam vidis, ludia su za tvoje prijatie a ja im to tolerujem. nikdy by som nespochybnoval rozhodnutie podmesa, lokosa, alebo ineho clena gildy z dovodu "lebo ja nechcem"

chces moje dovody? rad napisem ten najzakladnejsi dovod som tu uz spomenul. neviem ci chcem byt s clovekom tvojho charakteru v gilde. co ta poznam, aj ked nie osobne, stale mi prides ako egoisticky a namysleny trotl. ja som za normalnych okolnosti clovek flegmatickeho charakteru, ale niektori ludia maju talent ma vyslovene nasrat, co sa aj tebe neraz podarilo na par lfg raidoch, ktore sme boli spolu.
dalej tu je aj moja komplikovana povaha. ako som spomenul, niektori ludia ma nasieraju a vtedy zacnem byt provokativny a extremne vyryvavy clovek ja. nerobim to naschval, je to nieco podvedome. dost sa bojim toho, ze koli mne by potom trpela gilda.
potom tu mame nieco ako povest na anthorii. toto neni tvoj singleplayer, raidy chodis s ludmi. nejde tu len o teba, aj ked to je len odpad lfg ako by si si mohol myslet. takze nieco uninjovat ako tu uz niekto spominal, alebo len leavnut raid a zbytok to proste nelootne truhlu, kedze panovi nepadlo co chcel. hm no to je proste na facku... pestou pod obe oci. je mi uprimne jedno ci ta trapi, alebo ne co si o tebe ludia myslia. mna to trapi. tiez som tu jebal do ludi ked nieco ninjovali na lfg raidoch, potom mi je fakt blbe ze koli par debilom ludia ukazuju na nas ako celok.
ancient warriors uz neni to co bolo kedysi, ja som to moc nepoznal. nepoznam dovod preco si vtedy odisiel, ale ked som sem prisiel ja, tak to tu bolo viac nez ubohe. dali sme to tu dokopy a myslim ze sme zas jedna z lepsich gild. o to si sa ale ty absolutne nepricinil, takze ak chces vytahovat nieco v zmysle co si spravil kedysi pre tuto gildu predtym nez si ju ty a iny nechali potopit, tak radsej pomlc.

tak aby som to nejak zhrnul. dostal si skoro v kazdom poste ZA, nevidim dovod preco by si v tom pripade nemal prist k nam. tiez chcem podotknut, ze co sa tyka wow skillu atd, tak nemam jedinu namietku. myslim ze by si fakt dokazal pomoct gilde co sa raidov tyka.
chcel si pocut preco som ti dal ja proti, tak som to snad vysvetlil. ak teda prides, tak slubujem ze skusim prehodnotit vsetko co si o tebe myslim a nahradim to faktami podla toho ako ta budem vnimat "spolu v jednej gilde". co ty vies, mozno raz spolu skoncime na pivku. ale to je asi velke fantasy Smile
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Tornal Ut jún 05, 2012 8:25 pm

Na Gambovi je nejlepší věc, jak umí kombajnovat kytky v Northrendu.
90 bodů ze 100 = ZA Very Happy

(edit: jo a nesmím zapomenout obchodnický skill)
Tornal
Tornal

Počet príspevkov : 20
Join date : 19.03.2012
Age : 31

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Gamba Ut jún 05, 2012 11:31 pm

To Janicko: Ouki, jak jsi to napsal, tak to beru Smile Problém není v tom být "mistr světa omeleta", ale to co asi každýho občas naštve je to, že někteří lidi po x letech nedokaží pochopit základní věci. Já vím, je to jen hra, ale to co mně na "lfg" sere nejvíc, je právě ta laxnost, přístup a občasná demence (nevím jak to napsat jinak).

A co jsem viděl na tom TOGC25, tak upřímně jsem to nečekal Shocked Je vidět, že guilda se dala hodně dohromady a to poslední co bych chtěl je dělat rozbroje.

Make your choice.

Gamba
Anonymný


Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Janicko St jún 06, 2012 1:23 am

ok tak menim svoje rozhodnutie, som za prijatie.

drzme sa teda faktu, ze ako hrac si fakt obrovsky prinos do gildy. raidovat vies, svoju classu ovladas. ludia chybaju poslednu dobu, jebu na to a pomoc by sa fakt hodila. este k tomu ide leto a to bude dalsi klincek ak sa nedoberu ludia.
ako som uz povedal, nevadi mi fakt ze budes somnou v gilde. sam vidim ze kazdy jeden post bol za prijatie. o niecom to svedci a v mojom pripade to bolo asi fakt az moc zaujate. chybu si priznat dokazem s tym som nikdy problem nemal a hlavne nevidim zmysel zivota v tom s niekym sa hadat nezmyselne.
tak teda, asi sme ziskali najlepsieho warra v EU do gildy Wink
Janicko
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 282
Join date : 07.01.2011
Age : 39
Bydlisko : BA

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre frodopitlik St jún 06, 2012 2:22 am

Locked Prijaty
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Fossil St jún 06, 2012 9:19 am

nejako rychlo ste to supli do vybavenych Very Happy Very Happy
Fossil
Fossil
Admin

Počet príspevkov : 191
Join date : 24.12.2011
Age : 30
Bydlisko : v riti

http://www.maximarkets.sk

Návrat hore Goto down

Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY Empty Re: Gambac / warrior/ furry (Best Eu Warrior) PRIJATY

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.