Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisuke/warrior/ - Prijatý

4 posters

Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre kis Pi august 05, 2011 12:20 am

Nickname: Kisuke
Class: warrior
Rasa: tauren
Talenty: Protection / arms
GS: 4850
Alt: žádný
Played: 41 dní

Věk: 16 let
Něco o mě: Ahoja Very Happy hm... zkrátka jmenuju se Tomáš : bydlim v Plzni, krom WoWka hraju ještě SC2. Sem člověk kterej se nerad hádá, všechno se snaží brát s úsměvem Very Happy Myslim že nejsem zrovna problémovej člověk.. hm.... to je asi tak nějak vše zásadního :

Zkušenosti s hrou: WoW hraju kolem 5-6 let, vždy taurena warriora. Nejvíc sem hrál BC, ten sem hrál od začátku do konce. ve WOTLKu mam kuproti tomu rezervy, nedávno sem měl roční pauzu od WoW takže se určitě najde několik věcí který sem prošvihl.
Raidy: na BC všechny (jen pro zajímavost Very Happy) na WOTLKu bohužel jen Naxx 10 a 25, kvůli GS sem se dostal jen na HC bohužel, ale nejsem dřevo a taktiky rychle chápu
Předešlé guildy: žádná významná, kvůli roční abscenci téměř žádná již existující, jen na BC a na začátku WOTLKu AW, odešel sem kvůli nedostatku času
Proč AW? : v AW mě to bavilo, nebyl zde jediný nepříjemný člověk a hlavně jde o dobrou guildu která chodí pořádné guild raidy.
Kritika: Jsem tank, na kritiku sem zvyklý, nemam s ní problém

Připojení a počítač: stabilní, internet vypadne při hře jednou do půl roku nejvíc
VT: nemam ale neni problém mstáhnout, zkušenosti s ním mám, mikrofon a možnost mluvit taky Very Happy, raid bez TS nebo VT je pro mě nepředstavitelný :

kis
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Podmes Pi august 05, 2011 12:32 am

U mě máš ano, už jenom z toho důvodu že s tebou mám nějaký ty zkušenosti ještě z tbc raidů a vím že jsi kvalitní tank, jen jsem byl po přečtění přihlášky trošku překvapen věkem, čekal bych podle způsobu vyjadřování a chování ve hře že ti je i víc.
Jediná věc co mě osobně zajímá, kdy máš čas na raidy, aspon teoreticky uvest hodiny, dny kdy jsi ve hře k dispozici, na domluvu nějakých těch raidu atd.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Kisuke Pi august 05, 2011 12:39 am

na raidy se přizpůsobim, od 18 hodin+ jsem schopnej přijít ale nejvíc mi vyhovuje kolem 20 hodiny

Kisuke
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Kisuke Pi august 05, 2011 12:42 am

a malem bych zapoměl, je mi celkem už blbý psát další příspěvky kvuli jedný věci Very Happy
v raidu sem schopen vydržet do kone když se to neprotáhne do ranních hodin a co se dnů týče tak nemam žádnej předem danej den kdy nejsem k dispozici, to ddam případně předem vědět

Kisuke
Anonymný


Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Loko Pi august 05, 2011 12:59 am

zamna mas rozhodne velke ANO ... pamatam si ta este z davnych cias
Loko
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479
Join date : 13.04.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre steve Pi august 05, 2011 2:40 am

jo
steve
steve
Mod

Počet príspevkov : 140
Join date : 10.01.2011

Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Admin Pi august 05, 2011 10:10 am

no ja si teda na teba posvietim co si zac cyclops
a neostava mi nic ine len.. PRIJATÝ, mozes si napisat o inv Wink
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 242
Join date : 14.12.2010
Age : 35

https://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Kisuke/warrior/ - Prijatý Empty Re: Kisuke/warrior/ - Prijatý

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.