Ancient Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frodo

5 posters

Goto down

Frodo Empty Frodo

Odoslať pre Luckyseven Pi september 21, 2012 6:17 pm

Takže řeknu to asi tak, nelíbí se mi chování Froda. To že uzavírá topic warra maga rouga atd... , to je mi jedno, ale jakmile se začal mísit do věcí, který jsou moje starost, tak to mě docela naštvalo.

Mám Froda mute na TS, protože nemám NIKDY náladu poslouchat jeho OT věci.

Jako CL a člověk, který raiduje a bere hru jako oddych, bych rozhodne FRODIKA odvolal z pozice co má v Guildě, a nechal bych ho, jako normálního člena. Mylsím si, že nebudu sám.

Mám hlavu plnou argumentů, ketrý by Froda totálně očernily, ale do teďka jsem jeho chování toleroval.

To že jsi uzavřel přihlášku DKáčka (který sice stálo za "hovno") tak tim si to fakt zpečetil.



Doufám že mě dost lidí podpoří, a že v budoucnu, až ti taková pozice bude nabídnuta, tak jí vezmeš s většim rozumem než doteď.

Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Staldo Pi september 21, 2012 8:50 pm

keď frodo nebol CL tak jeho správanie bolo určite lepšie. Ja mám na ňom tiež mute. To sa proste nedá počúvať. Čo sa týka warlocka tak je ale fakt skúsený a vie čo je dobré atď. No človek vo vedení by sa mal vedieť správať.
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre frodopitlik Pi september 21, 2012 9:26 pm

Neriesim bolo tam dost Proti ludi z vedenia tak co mi povies dalej ? tak ci tak by sa sem nedostal nieje to jedno ?
Ak mne niekto uzavrel locka picoval som ? nie tak psst :-*
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Staldo Pi september 21, 2012 10:11 pm

tak to že uzavrel mŕtvu prihlášku...na to sa vykašľať..žiadny nový príspevok sa tam neobjavil niekoľko dní...nevyjadrilo sa ani to DK ani nik z oficírov. Takže to je myslím jedno. Skôr čo ale treba riešiť sú tie tvoje vystúpenia na TS. To že ťa má každý 2. mute o niečom svedčí. Ja sám ťa už niekoľko raidov mám mute lebo to sa proste nedá počúvať. Niekoľko ľudí sa ma pýtalo či si ťa môžu dať mute lebo im lezieš na nervy. Je na tebe čo s tým spravíš.
Staldo
Staldo
Mod

Počet príspevkov : 302
Join date : 21.06.2011
Age : 35

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre frodopitlik Pi september 21, 2012 11:20 pm

pre mna zamna nech ma ma mute cela guilda neriesim ostatnych nesom tuna uz moc casto tak nechapem co teraz tuna riesime ? Very Happy ahaaa uz viem totalnu pi*ovinu ak to mam tak nazvat
nemusim vobec chodit na TS nepotrebujem TS taktiky viem od A po Z takze tak Smile
frodopitlik
frodopitlik
Classleader

Počet príspevkov : 249
Join date : 13.11.2011
Age : 30
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Luckyseven Pi september 21, 2012 11:49 pm

Možná jsem přišel z hospody a možná jsem chtěl prudit Very Happy Ale stejně by ses moch trochu zklidnit.
Luckyseven
Luckyseven

Počet príspevkov : 48
Join date : 22.03.2012

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Landsknecht Ne september 23, 2012 12:55 am

frodopitlik napísal:
nemusim vobec chodit na TS nepotrebujem TS taktiky viem od A po Z takze tak Smile

king si môj človek What a Face

Landsknecht

Počet príspevkov : 66
Join date : 14.12.2010

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Podmes So september 29, 2012 1:20 am

Frodo Tumblr_mb2u9mrZ591r5r8duo2_500 frodo, frodo.
Podmes
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 357
Join date : 07.01.2011
Age : 33

Návrat hore Goto down

Frodo Empty Re: Frodo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.