Tyzdenne vyhodnotenie raidov

Goto down

Tyzdenne vyhodnotenie raidov

Odoslať pre Loko za St január 18, 2012 11:56 am

Aby sme mali prehlad ajked tu niesme o progressoch a o tom kto co a jak dojebava tak by som zalozil tento topic.

Zacal by som rovno aj s dnesnym raidom forma pisania by mohla byt stylom:

18.1. ICC25
Boss down 7/10 (ostal profesor, blood queena, sindy)
Faily: Temelin kazdotyzdenne leavnutie "padnutie netu" ktore zacina byt podozrive, nasledny demote na about to kick.
Zlepsenie: Newipli sme na rotovy xD a poslednym pokusom ked uz bol kazdy docela unaveny a bolo nas 24/25 sme dali dreamwalkerku. (bossa healovat Toro+Erosenin HPS cca erosenin 24k, toro 18k). Nedostali sme sa ku profakovy ani queene pretoze sme progressovali. ID ma este aj omen a gebet (qxi leavol kvoli praci, omen kvoli masivnym lagom)
Vyhodnotenie: Raid bol vcelku vpohode skoda toho ze sme sa stuckli tak dlho na valathrii no myslim ze o tyzden by to mohlo padnut uz vpohode. DBW uz zacina ist na altov a war sham hunt token tiez.

Poprosim napisat report o kazdom raide co pojdete s nasou guildou nech mame prehlad co sa deje kde sa deje a preco sa deje

... 'cause i can
(loko, lokos, taurahen)
Loko
Classleader

Počet príspevkov : 479

Návrat hore Goto down

Re: Tyzdenne vyhodnotenie raidov

Odoslať pre Admin za Št január 19, 2012 4:53 am

tak vyplyva mi z toho ze som vam to iba ja failoval tu valithriu Very Happy stacilo ist prec a ejha.. cheers

Počet príspevkov : 242

http://awforum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Janicko za Št január 19, 2012 10:18 am

valithria bola fajn. oskusali sme si ze to ide na dva healy u oblacikoch + vypomoc jedneho ktory sa venuje len bossovi, ale oblaciky nebere.

jediny problem je, ze bez oblacikov mi dosla mana po minute fightu Very Happy
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 281

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Staldo za St január 25, 2012 10:54 am

ICC25 25.01.2012

6/10 dole (ostala queena, profak, dreamka a sindy)

prvi 3 bossovia v poriadku. Na lady sa trosku zalamilo no nic neunosne.
Na princoch boli bugnute kinetiky ze sa nedali dvihat...objavili sa prve nadavky na bitanga ze co to nevystreluje...pritom povedal na TS ze su immune ze to nejde vystrelovat.
Queena ...asi 6 pokusov...najlepsi na 5% (cca 3M HP) Ludia robili somariny, kapali prepaleny lejzrom, zle behali resp nebehali vobec, kazdy pokus dakto dostal mind control. Niekolko krat bol wipe na tom ze umrel prvi resp niektory z prvich 2 upirov. Prekrykovali sa ludia na TS aj po upozorneniach nech je na TS ticho.
Fosil ma dost problemy udrzat svoj slovnik a okamzite nadaval do kokotov niekomu co nieco zle spravil. (nechceny pull queeny bitangom a rota gregom atd.)
Na TS bol aj petac aj ked v raide nebol. Komentoval blbosti, vravel blbosti atd. (ale aspon nie pocas bossa).To uz len dotvaralo totalny bordel na tom TS...Petac ma u mna dalsie minusko. Genesis tiez.
Genesis komentoval blbosti pocas bossa, viac sa staral o dps ako o ine dolezitejsie veci, na queene sa par krat nechal prepalit lazerom, par krat ostal stat v cudzom ohni (neni jeho vina ale dnes mal reakcia fakt uplne mimo) par krat zle utekal atd.
Chyby robil aj Gregory.
Temelin musel koncit o 22:15...vraj mu akurat volal zamestnavatel ze ma ist do roboty zajtra tak preto siel aby sa vyspal.
Omenn, Madcreature z nicoho nic offline...raid sme dokoncili v 23 ludoch...nechcel som do takeho raidu savovat dalsich ludi

Počet príspevkov : 302

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Podmes za St január 25, 2012 11:53 am

to bych fossilovi ani nevyčítal, některý věci byly fakt totální pičoviny. ostuda dnešek.
Podmes
Guild Master

Počet príspevkov : 356

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Janicko za Št január 26, 2012 2:26 am

lady bola katastrofa, kedze addy vykillovali len dmg a heal ostal, tak sme ju dali nakonec sa to prehealovalo. celkovo to bol fakt fail. v parte healerov sa riesili cez /p arty chat uplne chujoviny, co sa HPS tyka. rexerova sutazivost a snaha "prehealovat" ma ma moc nesere, nejsom clovek, ktoremu vadia tieto chujoviny. sere ma ale pristup typu : aha mam najlepsi heal, prehealoval som kazdeho a pritom uplne nakokot pull a wipe.
mal som chut prehodit sa do inej party aby som to nemusel citat, skoda ze som nemal A Very Happy

inak nedisciplinovany raid. petaca nabuduce vyhodit, fossilovi nic nevycitaj. snazil sa zastupit lokosa a viest raid. plne chapem jeho slovnik. fossil je dobry hrac, potrpi si na taktiky, zvlada to a jeho komentare su myslim prinosne. ak by ludia robili co maju, alebo sa aspon snazili, verim ze by nemusel pouzit ani jedno sproste slovo.

lokos si vypestoval uz respekt, tie raidy naozaj vyzeraju inak, ked je pripojeny. len treba asi viac "zlych" ludi pre taketo pripady. fossil by si teoreticky mohol vypestovat taku povest. ten je tu kratko a hrat to vie. dame s nim rec. hodime mu na par ID master lootera nech ma respekt a moze zastupovat.
Janicko
Mod

Počet príspevkov : 281

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Loko za Pi január 27, 2012 4:31 am

no som spat... skoda dreamwalkerky nevadi v nedelu padne aj s queenou... ok sjupr uz som nazad Wink

... 'cause i can
(loko, lokos, taurahen)
Loko
Classleader

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Staldo za Pi január 27, 2012 5:47 am

dreamku sme nesli lebo sa bugol trash

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Landsknecht za Ne február 26, 2012 6:36 am

čo sa týka hodnotenia raidov, keď v kalendári tu na fóre spravíš event - raid, tak sa automaticky urobí téma na fóre, kde môžme takéto hodnotenia písať bounce

Landsknecht

Počet príspevkov : 66

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Staldo za Št august 23, 2012 8:50 pm

streda 22.8. progress marrowgara
Ľudia čo skapali na oheň pre tým ako to bol wipe

1. pull Bitang, Kratoz, Kukuk, Lokos, Izofona, Zerluck, Antimat
2. pull bug - oheň šiel popod bossa
3. pull izofona, evolin, patronus, kukuk, kratoz
4. pull bugol sa boss
5. pull patronus, skapali 2 tanci - wipe
6. pull patronus, kratoz, 5 ľudí dole na spike
7. pull voyerka, kratoz, bitang
8. pull kukuk, voyerka, evolin, skapal tank
9. pull kaczenka, bitang, voyerka

Kratoz = 4x
bitang = 3x
Kukuk = 3x
Patronus = 3x
Izofona = 2x
Evolin = 2x
Voyerka = 2x
Zerluck = 1x
Antimat = 1x
Kaczenka = 1x
Lokos = 1x

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Loko za Pi august 24, 2012 12:51 am

bitanga pochopim, tankov tiez, mna pri prvom pulle tiez... ale heal? wtf?

... 'cause i can
(loko, lokos, taurahen)
Loko
Classleader

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: